banner212

banner211

U12 Grassroost Liginde Şampiyon Adapazarıspor

Erenler sentetik çim sahada oynanan Grassroost mini minikler futbol turnuvasında dün saat 17.

Futbol 20.07.2012, 13:18
U12 Grassroost Liginde Şampiyon Adapazarıspor
banner218
Erenler sentetik çim sahada oynanan Grassroost mini minikler futbol turnuvasında dün saat 17.00'da  yarı final maçları oynandı. Yarı final maçlarından sonra ise saat 19.30'da 3.lük-4.lük ve saat 20.15'te de final maçları oynandı ve kupalar sahiplerini buldu.

YARI FİNAL HEYECANI BAMBAŞKA

Erenler sentetik 1 Nolu sahada oynanan Galatasaray futbol Okulu-Demirspor yarı final karşılaşmasında Demirspor başarılı bir oyundan sonra Galatasaray Futbol Okulunu 4-1 yenerek finalist oldu. Lütfü Tavman'ın hakemliğini yaptığı karşılaşmada heyecanlı dakikalar yaşanırken Demirspor çabuk oyuncuları ile sonuca gitti ve finale uzanmayı başardı.2 Nolu Sahada ise Sakaryagücü ile Adapazarıspor karşılaştılar. Erdi Öz'ün yönettiği karşılaşmanın ilk yarısı başa baş bir mücadele altında geçti. Ancak ikinci yarıda Adapazarıspor üst üste attığı gollerle maçı 3-1 kazanarak ikinci finalist takım olmayı başardı.

GRASSROOTSS'UN EN BÜYÜĞÜ ADAPAZARISPOR

Dün akşam saat 19.30'da 1 Nolu sahada oynanan 3.lük-4.lük karşılaşmasında Galatasaray Futbol Okulu zorlandı ama güçlü rakibi karşısında maçı 1-0 kazanarak turnuvayı üçüncü olarak bitirme başarısını gösterdi. Saat 20.15'te ise Adapazarıspor ile Demirspor final için karşı karşıya geldiler. İlk yarısında Demirspor, ikinci yarısında ise Adapazarıspor'un etkili olduğu karşılaşma oynanan futbol ve yaşanan heyecan nedeniyle adeta nefesleri kesti. Maçı izleyen sporcu velileri tribünde heyecandan  yerlerinde duramadılar Sonuçta maçı 2-1 kazanmayı başaran Adapazarıspor Turnuvanın şampiyonu oldu.

ARSLAN-TANDOĞAN İKİLİSİ BAŞARDI

Turnuvanın Organizasyonunu yapan Futbol İl Temsilcisi Ali Arslan ile Türkiye Futbol Federasyonu Bölge Baş antrenörü Adem Tandoğan turnuva boyunca turnuvanın iyi geçmesi için ellerinden gelenin fazlasını yapmaya çalıştılar ve sporcu velilerinden takdir topladılar.Maçların bitiminden sonra kupa töreni yapıldı. Duygusal bir konuşma yapan Askf Başkanı Hüseyin Kama velilerden ve sporseverlerden alkış aldı. Bir turnuva da böylece sona erdi.

HABER: SIRRI ŞANLI

[gallery link="file" orderby="title"]

banner220
Yorumlar (0)