U15 Liginde 2. devre maçları başlıyor
U15 Gençler Liginde ikinci devre maçları 29 Kasım Pazartesi günü başlıyor.


U15 Gençler Liginde ikinci devre maçları 29 Kasım Pazartesi günü başlıyor.Ligde tüm akrşılaşmalar Erenler Suni Çim sahada oynanacak



 




































































































































































































































































































































































































































































































































































































8.HAFTA(29/30)kasım

 

 

 

 

 

 

 

TARİH

SAAT

TAKIMLAR

 

 

29.Kas

17.30 

DEMİR 

 

PAMUKOVA 

29.Kas

19.00 

HENDEKBOĞAZ 

 

KARASU 

30.Kas

17.00 

ERENLER 

 

EĞİTİM 

30.Kas

18.30 

HARMANLIK 

 

ASAKYAZI 

30.Kas

20.00 

KOCAALİ 

 

YENİHENDEK 

 

 

SERDİVAN(h) 

3-0 

BEKİRPAŞA 

 

 

TEK(h) 

3-0 

YILDIRIM 

 

 

SAPANCAAKADEMİ 

bay 

 

 

 

 

 

 

9.HAFTA(02/03)aralık

 

 

 

 

 

 

 

TARİH

SAAT

TAKIMLAR

 

 

02.Ara

17.00 

HENDEKBOĞAZ 

 

SERDİVAN 

02.Ara

18.30 

PAMUKOVA 

 

KARASU 

02.Ara

20.00 

SAPANCAAKADEMİ

 

DEMİR

03.Ara

17.00 

EĞİTİM 

 

HARMANLIK 

03.Ara

18.30 

YENİHENDEK 

 

TEK 

03.Ara

20.00 

ASAKYAZI

 

KOCAALİ 

 

 

YILDIRIM 

0-3 

ERENLER(h) 

 

 

BEKİRPAŞABELDE 

bay 

 

 

 

 

 

 

10.HAFTA(06/07)aralık

 

 

 

 

 

 

 

TARİH

SAAT

TAKIMLAR

 

 

06.Ara

17.00 

HARMANLIK 

 

ERENLER 

06.Ara

18.30 

TEK 

 

ASAKYAZI 

06.Ara

20.00 

KOCAALİ 

 

EĞİTİM 

07.Ara

18.00 

SERDİVAN 

 

PAMUKOVA 

07.Ara

19.30 

KARASU 

 

SAPANCAAKADEMİ 

 

 

BEKİRPAŞABELDE 

0-3

HENDEKBOĞAZ(h) 

 

 

YENİHENDEK(h)

3-0

YILDIRIM 

 

 

DEMİR 

bay 

 

 

 

 

 

 

11.HAFTA(09/10)aralık

 

 

 

 

 

 

 

TARİH

SAAT

TAKIMLAR

 

 

09.Ara

17.00 

EĞİTİM 

 

TEK 

09.Ara

18.30 

ASAKYAZI 

 

YENİHENDEK 

09.Ara

20.00 

ERENLER 

 

KOCAALİ 

10.Ara

18.00 

SAPANCAAKADEMİ 

 

SERDİVAN 

10.Ara

19.30 

DEMİR 

 

KARASU 

 

 

PAMUKOVA(h) 

 

BEKİRPAŞABELDE 

 

 

YILDIRIM 

 

HARMANLIK(h) 

 

 

HENDEKBOĞAZ 

bay 

 

 

 

 

 

 

12.HAFTA(13/14)aralık

 

 

 

 

 

 

 

TARİH

SAAT

TAKIMLAR

 

 

13.Ara

17.00 

SERDİVAN 

 

DEMİR 

13.Ara

18.30 

TEK 

 

ERENLER 

13.Ara

20.00 

KOCAALİ 

 

HARMANLIK 

14.Ara

18.00 

YENİHENDEK 

 

EĞİTİM 

14.Ara

19.30 

HENDEKBOĞAZ 

 

PAMUKOVA 

 

 

BEKİRPAŞABELDE 

0-3 

SAPANCAAKADEMİ(h) 

 

 

YILDIRIM 

0-3 

ASAKYAZI(h) 

 

 

KARASU 

bay 

 

 

 

 

 

 

13.HAFTA(16/17)aralık

 

 

 

 

 

 

 

TARİH

SAAT

TAKIMLAR

 

 

16.Ara

18.00 

HARMANLIK 

 

TEK 

16.Ara

19.30 

KARASU 

 

SERDİVAN 

17.Ara

17.00 

ERENLER 

 

YENİHENDEK 

17.Ara

18.30 

SAPANCAAKADEMİ 

 

HENDEKBOĞAZ 

17.Ara

20.00 

EĞİTİM 

 

ASAKYAZI 

 

 

DEMİR(h) 

3-0

BEKİRPAŞABELDE 

 

 

KOCAALİ(h) 

3-0

YILDIRIM 

 

 

PAMUKOVA

bay 

 

 

 

 

 

 

14.HAFTA(20/21)aralık

 

 

 

 

 

 

 

TARİH

SAAT

TAKIMLAR

 

 

20.Ara

17.00 

HENDEKBOĞAZ 

 

DEMİR 

20.Ara

18.30 

PAMUKOVA 

 

SAPANCAAKADEMİ 

20.Ara

20.00

YENİHENDEK 

 

HARMANLIK 

21.Ara

18.30 

ASAKYAZI 

 

ERENLER 

21.Ara

20.00 

TEK 

 

KOCAALİ 

 

 

BEKİRPAŞABELDE 

0-3

KARASU(h) 

 

 

YILDIRIM 

0-3

EĞİTİM)h) 

 

 

SERDİVAN 

bay 

 
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.