U16 Liginde Play-Off'a kalanlar belli oldu
9 takım Play-Off oynamaya hak kazandı.


U16 Gençler Liginde Grup müsabakları dün oynanan karşılaşmalar ile tamamlandı.3 ayrı grupda 27 takımın mücadele ettiği ligde 9 takım play-Off oynamaya hak kazandı.



Play -Off  oynayacak  takımların isimleri şöyle:



Yıldırımspor,Demirspor,Arifiye DoğanSpor,Harmanlıkspor,Tekspor,Eğitimspor,AsAkyazıspor, HendekBoğazspor,ÇınarlıGençlikspor.   



 





















































































































































































































































































































































































































































































 

AKYAZI GRUBU 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Sr.

TAKIMLAR

O

G

B

M

A

Y

Av.

P

1

ASAKYAZI 

 7

 6

 0

 1

 34

 6

 28

 18

2

HENDEKBOĞAZ

 7

 5

 1

 1

 24

 12

 12

 16

3

ÇINARLIKGENÇLİK

 7

 5

 0

 2

 22

 13

 9

 15

4

TAŞBURUN

 7

 4

 1

 2

 16

 11

 5

 13

5

AKYAZIGÜCÜ

 7

 4

 0

 3

 21

 17

 4

 12

6

ALTINDERE

 7

 1

 1

 5

 15

 30

 -15

 4

7

HENDEKGENÇLİK

 7

 1

 1

 5

 12

 29

 -17

 4

8

KUZULUK 

 7

 0

 0

 7

 5

 31

 -26

 0

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

MERKEZ 1

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Sr.

TAKIMLAR

O

G

B

M

A

Y

Av

P

1

DEMİR

 8

 8

 0

 0

 15

 3

 12

 24

2

YILDIRIM

 8

 7

 0

 2

 27

 6

 21

 21

3

ARİFİYEDOĞAN

 8

 6

 0

 2

 22

 15

 7

 18

4

AKADEMİK

 8

 4

 1

 3

 24

 10

 14

 13

5

ERENLER

 8

 4

 0

 4

 15

 18

 -3

 12

6

SAPANCAGENÇLİK

 8

 2

 1

 5

 19

 27

 -8

 7

7

SÖĞÜTLÜ

 8

 2

 0

 6

 11

 14

 -3

 6

8

KOCAALİ

 8

 1

 0

 7

 9

 20

 -11

 3

9

KARASU

 8

 1

 0

 7

 7

 38

 -31

 3

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

MERKEZ 2

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Sr.

TAKIMLAR

O

G

B

M

A

Y

Av.

P

1

HARMANLIK

 9

 8

 1

 0

 36

 2

 34

 25

2

TEK

 9

 6

 2

 1

 43

 6

 37

 20

3

EĞİTİM

 9

 6

 2

 1

 29

 3

 26

 20

4

BEKİRPAŞABELDE

 9

 6

 0

 3

 36

 10

 26

 18

5

GARAJLARTAÇ

 9

 4

 2

 3

 27

 13

 14

 14

6

SERDİVAN

 9

 4

 1

 4

 18

 18

 0

 13

7

KUYUDİBİBARBAROS

 9

 4

 0

 5

 18

 22

 -4

 12

8

ADAPAZARI

 9

 1

 0

 8

 7

 42

 -35

 3

9

HANLIBELDE

 9

 1

 0

 8

 4

 49

 -45

 3

10

FERİZLİ

 9

 1

 0

 8

 8

 56

 -48

 3


 



















































KARASU 

 1-0

SÖĞÜTLÜ 

KOCAALİ 

 0-3

SAPANCAGENÇLİK(hükmen) 

ARİFİYEDOĞAN 

 3-2

AKADEMİK 

ERENLER 

 0-3

YILDIRIM 

ADAPAZARI 

 0-6

BEKİRPAŞABELDE 

FERİZLİ 

 1-4

SERDİVAN 

EĞİTİM 

 2-0

TEK 

GARAJLARTAÇ 

 0-2

KUYUDİBİBARBAROS 

HANLIBELDE 

 0-3

HARMANLIK(hükmen) 


Haber&Foto:SUAT BEYENAL





 





 





 





 



Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.