banner212

banner211

U16 Liginde Play-Off'a kalanlar belli oldu

9 takım Play-Off oynamaya hak kazandı.

Futbol 04.01.2012, 11:20
U16  Liginde Play-Off'a kalanlar belli oldu
banner218
9 takım Play-Off oynamaya hak kazandı.


U16 Gençler Liginde Grup müsabakları dün oynanan karşılaşmalar ile tamamlandı.3 ayrı grupda 27 takımın mücadele ettiği ligde 9 takım play-Off oynamaya hak kazandı.



Play -Off  oynayacak  takımların isimleri şöyle:



Yıldırımspor,Demirspor,Arifiye DoğanSpor,Harmanlıkspor,Tekspor,Eğitimspor,AsAkyazıspor, HendekBoğazspor,ÇınarlıGençlikspor.   



 





















































































































































































































































































































































































































































































 

AKYAZI GRUBU 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Sr.

TAKIMLAR

O

G

B

M

A

Y

Av.

P

1

ASAKYAZI 

 7

 6

 0

 1

 34

 6

 28

 18

2

HENDEKBOĞAZ

 7

 5

 1

 1

 24

 12

 12

 16

3

ÇINARLIKGENÇLİK

 7

 5

 0

 2

 22

 13

 9

 15

4

TAŞBURUN

 7

 4

 1

 2

 16

 11

 5

 13

5

AKYAZIGÜCÜ

 7

 4

 0

 3

 21

 17

 4

 12

6

ALTINDERE

 7

 1

 1

 5

 15

 30

 -15

 4

7

HENDEKGENÇLİK

 7

 1

 1

 5

 12

 29

 -17

 4

8

KUZULUK 

 7

 0

 0

 7

 5

 31

 -26

 0

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

MERKEZ 1

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Sr.

TAKIMLAR

O

G

B

M

A

Y

Av

P

1

DEMİR

 8

 8

 0

 0

 15

 3

 12

 24

2

YILDIRIM

 8

 7

 0

 2

 27

 6

 21

 21

3

ARİFİYEDOĞAN

 8

 6

 0

 2

 22

 15

 7

 18

4

AKADEMİK

 8

 4

 1

 3

 24

 10

 14

 13

5

ERENLER

 8

 4

 0

 4

 15

 18

 -3

 12

6

SAPANCAGENÇLİK

 8

 2

 1

 5

 19

 27

 -8

 7

7

SÖĞÜTLÜ

 8

 2

 0

 6

 11

 14

 -3

 6

8

KOCAALİ

 8

 1

 0

 7

 9

 20

 -11

 3

9

KARASU

 8

 1

 0

 7

 7

 38

 -31

 3

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

MERKEZ 2

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Sr.

TAKIMLAR

O

G

B

M

A

Y

Av.

P

1

HARMANLIK

 9

 8

 1

 0

 36

 2

 34

 25

2

TEK

 9

 6

 2

 1

 43

 6

 37

 20

3

EĞİTİM

 9

 6

 2

 1

 29

 3

 26

 20

4

BEKİRPAŞABELDE

 9

 6

 0

 3

 36

 10

 26

 18

5

GARAJLARTAÇ

 9

 4

 2

 3

 27

 13

 14

 14

6

SERDİVAN

 9

 4

 1

 4

 18

 18

 0

 13

7

KUYUDİBİBARBAROS

 9

 4

 0

 5

 18

 22

 -4

 12

8

ADAPAZARI

 9

 1

 0

 8

 7

 42

 -35

 3

9

HANLIBELDE

 9

 1

 0

 8

 4

 49

 -45

 3

10

FERİZLİ

 9

 1

 0

 8

 8

 56

 -48

 3


 



















































KARASU 

 1-0

SÖĞÜTLÜ 

KOCAALİ 

 0-3

SAPANCAGENÇLİK(hükmen) 

ARİFİYEDOĞAN 

 3-2

AKADEMİK 

ERENLER 

 0-3

YILDIRIM 

ADAPAZARI 

 0-6

BEKİRPAŞABELDE 

FERİZLİ 

 1-4

SERDİVAN 

EĞİTİM 

 2-0

TEK 

GARAJLARTAÇ 

 0-2

KUYUDİBİBARBAROS 

HANLIBELDE 

 0-3

HARMANLIK(hükmen) 


Haber&Foto:SUAT BEYENAL





 





 





 





 



Yorumlar (0)