banner212

banner211

U17 Liginde saha karıştı

U 17 Liginde Garajlartaçspor, Yazlıkspor karşılaşmasının sonuna doğru iki futbolcu birbirine girince ortalık bir anda karıştı. Kavga zor önlendi.

Futbol 14.01.2014, 10:01 14.01.2014, 10:06 UTKU KAYNAR
U17 Liginde saha karıştı

U 17 ligi Garajlartaçspor, Yazlıkspor maçında sona doğru iki futbolcu arasında başlayan kavga Futbol İl temsilcisi Ali Arslan , Kulüp başkanı ve antrenörlerin çabaları ile büyümeden sonlandırıldı.

Küfürleşme ve yumruklaşma

Erenler Atatürk stadı sentetik sahada oynanan maçın  bitimine 10 dakika kala tribünler önünde taç atışı meydana geldi. Top’un taç’a çıkması ile Garajlartaçspor’dan Serhat Yazlıkspor futbolcusu Ceyhun’a yumruk attı , Ceyhun’da karşılık verince saha bir anda karıştı.Futbolcular birbirinin üzerine yürüdü.

Ali Arslan ve Yöneticiler ayırdı

Maçı saha kenarında izleyen Futbol İl temsilcisi olaya müdahale ederek futbolcuları ayırdı,Ali Arslan’a Yazlıkspor başkanı ve antrenörler yardımcı olunca kargaşa sona erdirildi.

İki Kırmızı kart

Olayın sona ermesinden sonra maçın Hakem’i iki futbolcuya kırmızı kart göstererek sahadan attı. Yöneticilerin aldığı önlem sonrası iki futbolcu ayrı ayrı soyunma odasına götürüldü.

Ali Arslan “ Sakin olun “ çağrısı yaptı

Futbol İl temsilcisi Ali Arslan gençlere çağrıda bulunarak “ Sakin olun, sahalar Spor yapılacak yerler kavga ve kargaşa yapılacak yerler değil. Böyle hareket eden Futbol’cular çok ağır cezalar alır. Biz gençlere güveniyoruz maçları güvenlik görevlisi olmadan oynatıyoruz,onlar birbirine saygı duymalı” dedi.  

 HABER SUAT BEYENAL


 

Yorumlar (0)