banner186

U19 ligi 1 hafta yıldız tabloları
U19 Gençler liginde ilk hafta müsabakaları yıldız tablolaları

 


 


 


 


Eğitimspor : 8


Yazlıkspor: 0


Saha: Taşlık


Eğitimspor: Osman ** Kerem ** Yakup *** Taner *** Ahmet *** Mehmet ** (Serhat) Furkan ** ( Enes ) Yakup ** Mehmet ** Mert ** Emre **


Antrenör: Kudret Avcı


Yazlıkspor: Can ** Turgay ** Burhan ** emre ** enes ** Süleyman * hakan **Aykut ** hakan ** Aykut ** Kemal * sezer ** Samet **


Antrenör: Suat Onar


Goller: Dk 6-49-70 Furkan, Dk 15-32 Yakup, Dk 19-75 Mert, Dk 80 Emre


----------------------------


 


 


Serdivanspor:2


Kacaalispor: 0


Saha: Taşlık


Serdivanspor: Enes *** Gökhan ** Oğuzhan ** Ertuğrul *** Emre ** Mustafa *** Uğur ** Erdi ** Cihat *** İrfan *** Semih ***


Antrenör: Reşat Saplat


Kacaalispor: Abidin ** battal ** Ertuğrul *** Ensar ** A.Samet *** Hüseyin ** Emre ** Halit ** Muzaffer ** Ferhat *** Ufuk ** (Tolga)


Antrenör: Dk 47 Cihat, Dk 80 İrfan


 


---------------------------------


 


G.Taçspor: 6


S.Kalespor: 0


Saha: Kazaımpaşa


G.Taçspor: Özal *** Serkan ** Hamdi *** Sezgin ** Hakan ** Özkan ** Tahir ** Ceyhun ** Batuhan ** Samet *** Mehmet **


Antrenör:  Remzi Kolat


S.Kalespor: Orhan ** Mücahit ** Ahmet ** Musa ** Oğuz ** Zeynel ** Oğuzhan ** Göktürk ** Salih ** Serkan ** Cihan **


Antrenör: Ahmet Baytur



Goller: Dk.5 sezgin, dk.19-42-80 Batuhan, Dk. 20-40 Samet


 


Demirspor: 2


Şekerspor: 0


Saha: Kazımpaşa


Demirspor: Yiğit ** Ömer *** Mert ** Burhan *** Ahmet ** Melih *** Mert *** Yunus *** Seyfi ** Emir ** Mert ** Anıl ****


Antrenör: Ahmet Akkuş 


Şekerspor: Gürkan * İlyas ** Burak ** Talha ** cenk *** Oktay *** Ercan ** cihan ** yücel ** Alper ** fatih **


Antrenör: Taner Durna


Goller: Dk.5 Mert, Dk 40


-------------------------------------


 


Harmanlıkspor: 9


Kurtköyspor: 0


Saha: Kazımpaşa


Harmanlıkspor: Ramazan *** Furkan *** Yaşar *** Enes *** Ümit *** zafer *** hakan *** Şenol *** Samet *** Ferhat *** Samet **


Antrenör: Tevfik Tetik


S.Kurtköyspor: Halil ** Selami ** Erdem *** Baha *** Bahadır ** Zihni ** Mahmut ***Emrah ** Selman ** Berkay ** Ahmet **


Antrenör: Bayram Ay


Goller: Dk. 14-47-79 Şenol, Dk. 27 Hakan, Dk 51 Ferhat, Dk. 53-81 Samet, Dk 66 Yaşar, Dk 83 A.Samet  


 


 


 


 


---------------------------------------


 


1.AMATÖR KÜME U-19


A GRUBU PUAN CETVELİ


 


MERKEZ A GRUBU


TAKIMLAR  O  G   B  M   A   Y   P


1.K.Hizmetleri 1    1    0   0    5    1   3              


2.Akçayspor    1    1    0   0    3    0   3


3.Harbişspor    1    1    0   0    3    0   3          


4.Demirspor    1    1    0   0    2    0   3          


5.Şekerspor     1    0    0   1    0    2   0          


6.K.Aziziye     1    0    0   1    1    5   0          


7.Meşelispor    1    0    0   1    0    3   0          


8.Arifiye D.     0    0    0   0    0    0   0


9.Yenikent      0    0    0   0    0    0   0


 


1.Hafta Maç Sonuçları         


Akçayspor       Yenikent         : 3-0 (H)         


Demirspor       Şekerspor        : 2-0


Harbişspor       Meşelispor       : 3-0 (H)


K.Hizmetleri    K.Aziziye        : 5-1


Arifiye Doğanspor (Bay)


 


2.Hafta Maç Programı


Arifiye D.        Yenikentspor   :


Akçayspor       Meşelispor       :


Demirspor       Karasu Aziziye           :


Harbişspor       K.Hizmetleri    :


 


MERKEZ B GRUBU


TAKIMLAR  O  G   B  M   A   Y   P


1.Harmanlık    1    1    0   0    9    0    3


2.Serdivan       1    1    0   0    2    0    3         


3.Eğitimspor    1    1    0   0    8    0    3           


4.Garajlar Taç 1    1    0   0    6    0    3           


5.Kocaalispor  1    0    0   1    0    2    0   


6.Söğütlü K.    1    0    0   1    0    6    0           


7.Yazlıkspor    1    0    0   1    0    8    0              


8.Sap.Kurtköy 1    0    0   1    0    9    0         


 


1.Hafta Maç Sonuçları         


Eğitimspor       Yazlıkspor       : 8-0


Garajlar Taç    Söğütlü Kale    : 6-0


Harmanlıkspor            Sap.Kurtköy    : 9-0


Kocaalispor     Serdivanspor   : 0-2


 


2.Hafta Maç Programı


Eğitimspor       Söğütlü Kale   


Yazlıkspor       Sap.Kurtköy


Garajlar Taç    Serdivanspor  


Harmanlık       Kocaalispor


 


 


MERKEZ C GRUBU


TAKIMLAR  O  G   B  M   A   Y   P


1.Hacımercan  1    1    0   0    3    0    3              


2.Y.Alandüzü  1    1    0   0    3    0    3         


3.Yıldırımspor 1    1    0   0    2    1    3         


4.Erenlerspor   1    0    1   0    0    0    1           


5.Tekspor        1    0    0   0    0    0    1   


6.Akademik    1    0    0   1    1    2    0           


7.Acıelmalık    1    0    0   1    0    3    0           


8.Ferizlispor    1    0    0   1    0    3    0   


 


1.Hafta Maç Sonuçları         


Acıelmalık       Y.Alandüzü     : 0-3                


Akademik       Yıldırımspor    : 1-2


Erenlerspor      Tekspor           : 0-0


Ferizlispor       Hacımercan     : 0-3


 


2.Hafta Maç Programı


Acıelmalık       Yıldırımspor


Y.Alandüzü     Tekspor


Akademik       Hacımercan


Erenlerspor      Ferizlispor


 


AKYAZI GRUBU


TAKIMLAR  O  G   B  M   A   Y   P


1.As Akyazı   1    1    0   0    3    0    3   


2.Hendekspor 1    1    0   0    3    0    3   


3.Bekirpaşa     1    1    0   0    3    0    3           


4.H.Gündoğdu            1    0    0   1    0    3    0         


5.Kuzulukspor            1    0    0   1    0    3    0         


6.Karapürçek  1    0    0   1    0    3    0           


7.Esilaspor      0    0    0   0    0    0    0              


8.H.Fazlıoğlu   0    0    0   0    0    0    0           


 


1.Hafta Maç Sonuçları         


As Akyazı       Kuzulukspor   : 3-0 (H)         


Bekirpaşa        Karapürçek     : 3-0 (H)


Esilaspor         H.Fazlıoğlu      : Çıkmadılar


H.Gündoğdu   Hendekspor     : 0-3


 


2.Hafta Maç Programı


As Akyazı       Karapürçek


Kuzulukspor   H.Fazlıoğlu


Bekirpaşa        Hendekspor


Esilaspor         H.Gündoğdu


 

Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.