Yıldırımspor Kulübü tarafından düzenlenen  “ Yıldırımspor 2." />

banner212

banner211

Yıldırımspor Minikler turnuvası sona erdi

Yıldırımspor Kulübü tarafından düzenlenen  “ Yıldırımspor 2.

Futbol 09.04.2013, 10:18
Yıldırımspor Minikler turnuvası sona erdi

Yıldırımspor Kulübü tarafından düzenlenen  “ Yıldırımspor 2. Minikler Futbol turnuvası” sona erdi, Final maçında Harmanlıkspor’u 3-1 yenen Sakaryagücüspor minik takımı Şampiyon oldu. Harmanlıkpsor’un ikincilik Kupasını aldığı Turnuvada Sakaryaspor’u 3-2 yenen Gölcükspor Üçüncü, Sakaryaspor ise Dördüncü oldu.

 

Yıldırımspor Kulübü Başkanı Kemal Pekin turnuvaya katılan tüm takımlara teşekkür ederek “ 12 takımla başlayan ve ikincisini yaptığımız bu turnuva minik futbolcuları gözler önüne çıkardı. Takımları ve minikleri kutlarken kendilerine destek veren ailelerini ayrıca  kutlarım “ dedi.

Komitesi üyeleri Yıldırımspor antrenörü Murat Gürtürk ve Sakaryagücüspor antrenörü çetin çal bu tür turnuvaların devam edeceğini söylediler.

Madalya ve Kupa töreninde bulunan SASKF Genel başkanı Hüseyin Kama ailelere hitap ederek “Ne mutlu sizlere çocuklarınızı , torunlarınızı ufak yaşta spora teşvik ediyorsunuz. Bizde bu tür turnuvalara destek vererek sizlere destek oluyoruz “ dedi.

Kupalar verildi

Şampiyon takım Sakaryagücüspor Kupa ve madalyalarını SASKF genel başkanı Hüseyin Kama’nın elinden aldı. İkinci Takım Harmanlıkspor’un  Kupa ve madalyasını Sakaryaspor Başkanı Metin Doğrucan verdi. Üçüncü takım Gölcükspor, Yıldırımspor Kulübü Başkanı  Kemal Pekin , Dördüncü Takım Sakaryaspor ,Harmanlıkspor Kulübü Başkanı Metin Ergezer’den Kupa ve madalyalarını aldılar.

Suat Beyenal

 

Yorumlar (0)