banner212

banner211

Yıldırımspor-Sahil Karadeniz:4-2 (U17)

Yıldırımspor ve Sahil Karadenizspor futbolcuları müthiş bir mücadele örneği verdiler.

Futbol 19.02.2012, 15:02
Yıldırımspor-Sahil Karadeniz:4-2 (U17)
banner218
Yıldırımspor ve Sahil Karadenizspor futbolcuları müthiş bir mücadele örneği verdiler. Kar'da futbol dersi verdiler.

Saha:Erenler Sentetik

Hakemler: Ahmet Ecevit **** Diyar Can **** Mustafa Altuntaş ****

Yıldırımspor:Turgut *** Furkan *** Birkan *** Enis *** (Barış ***) Fırat *** Talha *** Onur *** ( Enes *** ) Hakan *** Mutlu *** Umut *** Fatih ***

Antrenör:Kemal Pekin

Sahilkaradenizspor:Oğuz *** Hüseyin *** S.Can *** ( Sinan ***) Gökhan *** Hamza *** Emre *** Burak *** A.Hakan *** ( Tolgahan *** ) Berkan *** Orhan *** Tarık *** (Mesut *** )

Antrenör: Göksal Ok

Goller: Dk 15 Birkan Dk 18 Furkan Dk 22 Hakan Dk 65 Fatih (Yıldırımspor) Dk 50 Berkan Dk 70 Hamza

Yıldırımspor, Sahilkaradenizspor takımları U 17 Play – Off Grubunda hiçbir iddiaları olmamasına karşın sahada yoğun kar yağışı altında mükemmel bir mücadele örneği verdiler.Maç saat 20.00 de başladı.

"Lapa lapa kar yapıyor, Karasu takımı sahaya gelmez" şeklinde düşünenlerin aksine başlarında Kulüp As başkanı Abdullah Kabar olduğu halde maça gelen SahikKaradenizspor Futbolcu ve Antrenörleri az sayıdaki izleyicden büyük övgü aldı.  Futbol İl temsilcisi Ali Arslan maç başlamadan önce Abdullah Kabar ve Göksal Ok ile kar altında hatıra resmi çektirdi ve kendilerini kutladı.

Maç çok güzeldi

U 17 Futbolcular maçta müthiş bir mücadele verdiler. Yoğun yağış nedeni ile kapanan çizgilerin üzeri görevli Nusret Korkmaz ve saha Komiseri Aykut Öztrak tarafından devamlı temizlendi.Yıldırımspor İlk yarıda Birkan,Furkan ve hakan il goller buldu ve devreyi 3-0 önde kapadı.

Kar yağışı ikinci yarıda da durmadı.Yıldırımspor'un fatih ile kazandığı 4 ncü golüne Sahil Karadenizspor dan Berkan ve Hamza cevap verince maç 4-2 bitti.

Suat Beyenal

[gallery link="file" orderby="title"]

 

Yorumlar (0)