banner212

banner211

Yıldız Erkeklerde Sapanca İlk Öğretim şampiyon

İlk Okullar arası Yıldız Erkek Futbol İl birinciliği Yıldırımspor halil Kocacık Tesisleri Sentetik sahasında yapılan final maçları ile sonuçlandı.

Futbol 17.02.2012, 08:36
Yıldız Erkeklerde Sapanca İlk Öğretim şampiyon
banner218
İlk Okullar arası Yıldız Erkek Futbol İl birinciliği Yıldırımspor halil Kocacık Tesisleri Sentetik sahasında yapılan final maçları ile sonuçlandı. Final maçında Ahmet Akkoç İlk Öğretim Okulunu 1-0 yenmeyi başaran Sapanca İlk Öğretim Okulu şampiyon oldu.Ahmet Akkoç İÖO ikincilikte kalırken EkremOba İÖO üçüncü oldu.

27 Grup 58 takım

İlk Öğretim Okullar arası yapılan Yıldız Erkek Futbol Şampiyonası 27 Grupta 58 takımın katılımı ile Merkezde ve İlçelerdeki eleme maçları ile 2 Ocak 2012 günü başladı.

Eleme gruplarından sonra  16 ve 8 li final grupları maçları yapıldı,finale kalan takımlar Perşembe günü karşı karşıya geldi.

Final maçı çok zorlu geçti.geçen yılın Şampiyonu ile karşılaşan Sapanca İÖO güzel bir oyunun sonunda 1-0 galip gelerek 2011-2012 Öğrenim Yılı Yıldız Erkek Futbol şampiyonu oldu.

Kupaları verildi

Maçların tamamlasından sonra Sentetik sahada düzenlenen törende Kupalar  Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü Spor Şube Müdürü Bülent kasım, Gençlik Merkezi Müdürü  Ali İhsan Çokan,Temsilci İlhan Sütlü ile Okul müdürleri tarafından verildi.

Suat Beyenal

[gallery link="file" orderby="title"]

Yorumlar (0)