banner212

banner211

Zehra Akkoç Lisesi'nin hedefi Dünya Şampiyonası

 

Adapazarı Hacı Zehra Akkoç Kız Lisesi'nin Futsal Takımı, Türkiye Şampiyonası grup maçlarına iddialı hazırlanıyor.

Futbol 06.02.2012, 13:19
Zehra Akkoç Lisesi'nin hedefi Dünya Şampiyonası
banner218
 

Adapazarı Hacı Zehra Akkoç Kız Lisesi'nin Futsal Takımı, Türkiye Şampiyonası grup maçlarına iddialı hazırlanıyor. 7-14 Nisan tarihleri arasında Antalya'da yapılacak olan Dünya Liselerarası Futsal Şampiyonasına katılabilmek için önce bölge grup maçlarına ardından da Türkiye Şampiyonası elemelerine çıkacak olan Zehra Akkoç Futsal Takımı, hedefini dünya şampiyonasına katılmak olarak belirledi.

 

Salon futbolu olarak son yıllarda büyük ilgi gören futsalda, 2011-2012 yılında bir kez daha Sakarya İl Birinciliğini kazanan Zehra Akkoç Lisesi oyuncuları, okul müdürü Asım Kocataş'ı makamında ziyaret ederek, grup maçlarında başarılı olacaklarının sözünü verdiler. Okul Müdürü Asım Kocataş, "Yıllardır futsal sporunda kazandıkları başarılarla, ilimizi ve okulumuzu gururlandıran öğrencilerimize, öğretmenleri İlhan Muslu ve Abdullah İleli nezaretinde başarılar diliyorum."dedi.

 

Zehra Akkoç Kız Futsal takımı oyuncuları, bu yıl hedeflerinin ülkemizde oynanacak olan dünya şampiyonasına katılarak derece yapmak olduğunu söylediler.[gallery link="file" orderby="title"]

banner220
Yorumlar (0)