Sakaryaspor'da yönetim toplanıyor

Sakaryaspor yönetimi bugün yapacağı toplantının ardından kongre, transfer ve teknik ada konuları olmak üzere bir çok konuda yol haritasını belirleyecek.

TFF 3.Lig 13.05.2022, 11:12 UTKU KAYNAR
Sakaryaspor'da yönetim toplanıyor

TFF 2.Lig Kırmızı Grup’ta sezonu zirvede tamamlayarak şampiyonluk kupasını alan Sakaryaspor’da artık tüm planlar 1.Lig için. 5 Ağustos’ta başlayacak olan yeni sezon öncesinde birçok konuda hale yapmak isteyen yeşil siyahlı yönetim bugün Antalya’da bir araya gelecek.

KONGRE AÇIKLANACAK

1.Lig için kritik bir planlama sürecine giren Sakaryaspor’da olağan genel kurul için resmi kararın bugün açıklanması bekleniyor. Kurmayları ile Antalya’a bir araya gelecek olan Sakaryaspor kulüp başkanı Cumhur Genç yeni sezon öncesi yapılması gereke olağan genel kurul için 29 Mayıs tarihini resmen duyuracak. Genç ve ekibi tek liste ile geçmesi beklenen genel kurulu beklemeden transfer ve teknik adam konularından kesin kararlarını verecek.

TRANSFER STARTI

Şuana kadar bir çok isimle gerek fiyat gerek nabız yoklama seviyesinde dolayı görüşme yapan Sakaryaspor yönetiminin bugün Antalya’da yapacağı toplantının ardından kesin yol haritasını belirleyecek. Transferde özellikle TFF 1.Lig’de kendini kanıtlamış isimlere yönelecek olan temsilcimiz transfer bütçesini ve tavan ücretlerini de bu toplantıda belirlemesi bekleniyor.

TEKNİK ADAM KARARI

Cumhur Genç başkanlığındaki Sakaryaspor yönetiminin bugün yapacağı toplantıda asaya yatıracağı en kritik kararlardan birinin de teknik direktörü konusu olması bekleniyor. Yeşil Siyahlı yönetimin bugünkü toplantı sonrası Şanlı ve ekibi ile devam edip etmeyeceği kesinlik kazanacak. Yönetimin 1.Lig için daha tecrübeli bir isi takımın başına getirmeyi planladığı

Yorumlar (0)