banner212

banner211

Efsane Güldibi Şampiyon

Sapanca Belediyesi tarafından bu yıl 5'inci düzenlenen Sapanca Olgunlar Turnuvası'nda şampiyon Efsane Güldibi oldu.

Olgunlar Futbol Turnuvası 16.07.2018, 17:30 16.07.2018, 17:32 UTKU KAYNAR
Efsane Güldibi Şampiyon

Sapanca Belediyesi tarafından bu yıl 5'inci düzenlenen Sapanca Olgunlar Turnuvası'nda şampiyon Efsane Güldibi oldu.

3 Haftadır büyük çekişmeye sahne olan Sapanca Belediyesi Olgunlar Futbol Turnuvası'nda geçtiğimiz hafta sonu final heyecanı yaşandı. Final gününün ilk maçında Avukatoğlu Ekmek ve Filoğlu takımları üçüncülük mücadelesinde karşı karşıya geldi. Sahadan 5-4 galip ayrılan Filoğlu turnuvayı 3'üncü olarak tamamladı.

Gecenin final müsabakasında ise Efsane Güldibi ve Şirinspor takımları karşılaştı. Büyük çekişmeye sahne olan karşılaşmayı 2-0 kazanan Efsane Güldibi takımı  5. Sapanca Belediyesi Olgunlar Turnuvası'nın şampiyonu oldu.

KUPALAR YILMAZER'DEN

Turnuvanın başından sonuna kadar emeği geçen, başta Belediye Spor Müdürü Emre Kibar olmak üzere katılan takımlar ve turnuvada görev alan belediye personeline teşekkür eden Sapanca Belediye Başkanı Aydın Yılmazer, dereceye giren takımları tebrik etti.

Konuşmalar sonrası düzenlenen ödül töreninde takımlara kupa ve hediyeleri, Belediye Başkanı Aydın Yılmazer, AK Parti İlçe Başkanı Yunus Gümüşel, Belediye Başkan Yardımcısı Özcan Yavuz, Sapanca Esnaf Odası Başkanı İsmail Tanta, Sapanca Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanı Osman Kubilay, Muhtarlar Derneği Başkanı Tolunay Kösemen ve protokol üyeleri tarafından verildi.

TURNUVANIN ENLERİ

Turnuvada ayrıca; En iyi kaleci seçilen Efsane Güldibi takımından Volkan Yazıcı, gol kralı olan Şirinspor'dan Fatih Engin, en iyi oyuncu seçilen Efsane Güldibi takımından İlyas Asan ve En centilmen takım seçilen Onduline Avrasya'ya çeşitli hediyeler takdim edildi.

Yorumlar (0)