banner212

banner211

Gazi Metal'e teşekkür ettiler

Sakarya Olgunlar Futbol Turnuvası’nın isim sponsoru olan Gazi Metal Firmasını ziyaret eden Tertip Komitesi verilen destekten dolayı teşekkür ettiler.

Gazi Metal'e teşekkür ettiler

Her yıl geleneksel olarak düzenlenen ve bu yıl 30’ncusu tertip edilen Sakarya Olgunlar Futbol Turnuvası’nın isim sponsoru olan Gazi Metal Firmasını ziyaret eden Tertip Komitesi verilen destekten dolayı teşekkür ettiler.

Ziyarette turnuvanın yapıldığı Tansu Çiller Mesleki Teknik Anadolu Lisesi Müdürü Mithat Şahin,Tertip Komitesi’nden işadamı Yusuf Koç, Okul Aile Birliği Başkanı Adnan Akıncı, Sakarya Amatör Futbolcular Derneği Başkanı ve Tertip Komitesi üyesi  Ömer Bektaş ve Turnuvanın reklam olan sorumlusu gazeteci Cengiz Olgaç hazır bulundu.

Okul Müdürü Mithat Şahin desteklerinden dolayı Mehmet Gazioğlu’na Teşekkür Plaketi verdi. Ayrıca Sakarya Amatör Futbolcular Derneği Başkanı ve Tertip Komitesi üyesi  Ömer Bektaş da yine 3. kez turnuvaya sponsor olan Mehmet Gazioğlu’na Şampiyonluk kupası verdi.

Mehmet Gazioğlu “Eğitime ve İhtiyaç sahibi öğrencilere destek amacıyla düzenlenen bu özel  turnuvaya bizlerde elimizden geldiği kadar destek vermeye çalışıyoruz hatta bu yıl 3. Kez isim sponsoru olduk Gazi Metal A.Ş. 'nin Karasu 'da ve Sakarya da bu tür sosyal amaçlı faaliyetlere destek vermesi bizler açısından çok önemli bu nedenle ziyaret için tertip komitesine de ayrıca teşekkür ederiz” dedi.

Yorumlar (0)