banner212

banner211

Hendek Kaymakamlık Turnuvası başlıyor

Bu sezon 14'üncüsü düzenlenecek olan Geleneksel Hendek Kaymakamlık turnuvası 17 Eylül'de başlıyor. Turnuva bu yıl 15 Temmuz Şehitleri Futbol Turnuvası ismi ile düzenlenecek.

Olgunlar Futbol Turnuvası 13.09.2018, 14:59 14.09.2018, 10:43 UTKU KAYNAR
Hendek Kaymakamlık Turnuvası başlıyor

Geleneksel Hendek Kaymakamlığı 15 Temmuz Şehitleri Futbol Turnuvası'nın grup kuraları ve fikstür çekimi yapıldı.17 Eylül Pazartesi günü saat 18:30'da start alacak olan turnuva 4 ayrı grupta oynanacak.

Hendek İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü toplantı salonunda takım temsilcileri ile bir araya gelen Hendek Kaymakamı Orhan Burhan, Hendek İlçe Milli Eğitim Müdürü Mustafa Çuhadar ve Hendek Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürü Süleyman Akıcı, turnuva ile ilgili detayları takım temsilcilerine sundu. Karşılıklı istişareler sonrasında takım temsilcileri tarafından grup eşleşmeleri için Fikstür ve Kura çekimleri yapıldı.

Kura çekimi sonrasında Hendek Kaymakamı Orhan Burhan, Hendek İlçe Milli Eğitim Müdürü Mustafa Çuhadar ve Hendek Gençlik Hizmetleri Spor İlçe Müdürü Süleyman Akıcı Turnuvaya katılan takımlara başarılar dileyerek kupanın hak eden takıma gideceği sportmence karşılaşmaların olduğu bir turnuva temennisinde bulundular.

5 Grupta 19 takımın mücadele edeceği Turnuva, Hendek Orman işletme sahasında oynanacak ve 17 Eylül Pazartesi günü 18.30’da Çamsan ile Dikmenspor arasında oynanacak karşılaşma ile start alacak.Turnuvanın ikinci maçı ise saat 19.30'da Şeyhlerspor ve Demsan Turkcel arasında oynanacak

Yorumlar (0)