banner212

banner211

Hendek'te Kaymakamlık Turnuvası Başladı

Olgunlar Futbol Turnuvası 18.09.2018, 19:35 18.09.2018, 21:30 UTKU KAYNAR
Hendek'te Kaymakamlık Turnuvası Başladı
banner218

14.Geleneksel Hendek Kaymakamlığı 15 Temmuz Şehitleri Futbol Turnuvası başladı. Hendek Orman İşletme Futbol sahasında başlayan turnuvanın başlama vuruşunu Hendek Kaymakamı Orhan Burhan yaptı.

14. Geleneksel Hendek Kaymakamlığı 15 Temmuz Şehitleri Futbol Turnuvası açılış karşılaşmasına Hendek Kaymakamı Orhan Burhan, İlçe Milli Eğitim Müdürü Mustafa Çuhadar, İlçe Emniyet Müdürü Şevket İlhan, Hendek Orman İşletme Müdürü Mustafa Arpacı, İlçe Spor Müdürü Süleyman Akıcı, MHP Hendek İlçe Başkanı Turgut Babaoğlu,  Meclis üyeleri ve vatandaşlar katıldı.

İLK MAÇ BERABERE

Kaymakam Orhan Burhan’ın başlama vuruşunun ardından 14. Geleneksel Hendek Kaymakamlığı 15 Temmuz Şehitleri Futbol Turnuvasının ilk maçında Çamsan ile Dikmenspor karşı karşıya geldi.

Başlama vuruşunun ardından maça atak başlayan Çamsan 5. Dakikada Hikmet’in golü ile öne geçen taraf oldu. İlk yarı Çamsan’ın 1-0 üstünlüğü ile sona erdi. İkinci yarı her iki takımda karşılıklı ataklarla gol aradı. Maçın 49. dakikasında Dikmenspor’un kazandığı köşe vuruşunu kullanan Savaş’ın şutu direk kaleye giderek karşılaşmada eşitliği sağladı. Karşılaşmada başka gol olmayınca maç 1-1 eşitlikle sona erdi.

Çamsan-Dikmenspor: 1-1

Saha: Orman İşletme

Hakem: Engin Bıçak

Çamsan: Yıldıray, Erdinç, Gökhan, Ergün, Hayati, Volkan, Hikmet, Yalçın, Serkan, Turgay, Ali, Onur, Mehmet, Mustafa

Antrenör: Yusuf Dural

Dikmenspor: Serkan, Savaş, Erkan Güreli, Orhan, Erkan Polçumcu, Uğur, İdris, Özkan, Fahrettin, Ercan

Antrenör: Âdem Güçlü

Goller: Dk5 Hikmet (Çamsan) Dk49 Savaş (Dikmenspor)

GOL DÜELLOSU ŞEYLER'İN

14. Geleneksel Hendek Kaymakamlığı 15 Temmuz Şehitleri Futbol Turnuvası ikinci maçında Demsan Turkcell ile Şeyhlerspor karşı karşıya geldi.

Karşılaşmaya iyi başlayan taraf Şeyhlerspor, karşılaşmanın 7'inci Dakikasında geliştirdiği atakta Vedat ve 13'üncü Dakikada Gürkan ile 2-0 öne geçti. Kendini toparlayarak 15'inci Dakikada Mehmet’in kazandığı gol ile skoru 2-1’e getiren Demsan Turkcell, 23'inci Dakikada geliştirdiği atakta Fatih ile skoru eşitledi. Karşılaşmanın ilk yarısı bu sonuçla tamamlandı.

İkinci yarıya iyi başlayan taraf Şeyhlerspor oldu. 30'uncu Dakikada Demsan Turkcell’den Mehmet’in kendi kalesine atığı gol ile Şeyhlerspor 3-2 öne geçen taraf oldu. 35'inci Dakikada Gürkan ile skoru 4-2’ye getiren Şeyhlerspor’un ataklarına cevap veren Demsan Turkcell 37'inci Dakikada Tarık ile Skoru 4-3’e getirdi. Karşılaşmanın 45'inci Dakikasında Bilal ile bir gol daha bulan Şeyhlerspor karşılaşmanın skorunu belirledi.

Demsan-Şeyhlerspor: 3-5

Saha: Orman İşletme

Hakem: Engin Bıçak

Demsan Turkcell: Tarık, Furkan, İsmail, Mehmet, Hakan, Abdurrahim, Hüseyin, Murat, Ali, Fatih, Yasin, Kamil, Harun, Enes

Antrenör: Osman Yazıcı

Şeyhlerspor: Eyüp, Gürkan, Bilal, Vedat, Ömür, Ramazan, Ayhan, Kenan, Ahmet, İsmail Hakkı, Olcay

Antrenör: Ramazan Kaya

Goller: Dk7 Vedat, Dk13-35 Gürkan, Dk45 Bilal (Şeyhlerspor) Dk15-30 (KK) Mehmet, Dk23 Fatih, Dk37 Tarık (Demsan Turkcell)

Yorumlar (0)