banner212

banner211

Olgunlar Turnuvası 17 Haziran'da başlıyor

UEFA tarafından Dünya’da en iyi özel spor organizasyonu olarak gösterilen ve bu konuda ödül alan Sakarya Olgunlar Futbol Turnuvası bu yıl 31’inci kez düzenlenecek.

Olgunlar Futbol Turnuvası 30.05.2019, 19:45 31.05.2019, 13:39 UTKU KAYNAR
Olgunlar Turnuvası 17 Haziran'da başlıyor
banner218

Her yıl geleneksel olarak düzenlenen Sakarya Olgunlar Futbol Turnuvası bu yıl 31’inci kez yapılacak. Son üç sezonun isim sponsoru olan Gazi Metal firması bu sezonda yine turnuvaya isim sponsoru olarak destek verecek. Ramazan Sonrası başlayacak olan turnuvanın sponsorluk anlaşması imza töreni geçtiğimiz akşam yapıldı.

GAZİ METAL’DAN DESTEK

Sakarya Olgunlar Futbol Turnuvası’na son 3 sezonda da isim sponsorlu olarak  destek olan Gazi Metal firması ve tertip komitesi tarafından düzenlenen iftar yemeği ile bayram sonrasında başlayacak olan turnuvanın sponsorluk anlaşması imzalandı. Turnuva Tertip Komitesi Başkanı olan Prof.Dr. Tansu Çiller Ticaret Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Müdürü Mithat Şahin, Sakarya Olgunlar Futbol Turnuvası Reklam Sorumlusu Cengiz Olgaç ve Gazi Metal Fabrikası imza yetkilisi ve mali işler müdürü Gani Erdoğan eğitime katkı sağlayacak olan turnuvanın isim sponsorluğu anlaşmasını birlikte imzaladı.

PROTOKOLDEN GENİŞ KATILIM

Önceki akşam Kazımpaşa’daki Köfteci Endoğan’da yapılan törene Sakarya Vali Yardımcısı ve Arifiye Kaymakamı Bekir Dınkırcı, Adapazarı Belediye Başkan Yardımcısı Fatih Çelikel, İş-Kur Müdürü Tekin Kaya, Adapazarı İlçe Nüfus Müdürü Ali Osman Kontaş, Futbol İl Temsilcisi Tezcan Demir, Sakarya Amatör Futbolcular Derneği Başkanı Ömer Bektaş, Harp Malülü Gaziler Derneği Sakarya Şube Başkanı Mustafa Çolak, Sakarya Şehit Aileleri Derneği Onursal Başkanı Salim Yarar, Ticaret Meslek Lisesi Spor Kulübü Derneği Başkanı Feridun Özdemir, Okul Aile Birliği Başkanı Adnan Akıncı katıldı.

EĞİTİME KATKIMIZ SÜRECEK

Gazi Metal Temsilcisi Gani Erdoğan bu yıl dördüncü kez bu güzide turnuvaya sponsor oluyoruz  eğitime desteğimiz devam edecek dedi. Erdoğan; “Ben de eski bir Tansu Çiller öğrencisiyim. Eksi okuluma ve gençlere böyle bir katkı sağladım için mutluyuz. İnşallah bundan sonraki senelerde de eğitime katkımız sürecek. bütün takımlara başarılar diliyorum” şeklinde konuştu.

17 HAZİRAN’DA BAŞLIYOR

UEFA tarafından Dünya’da en iyi özel spor organizasyonu olarak gösterilen ve bu konuda ödül alan Sakarya Olgunlar Futbol Turnuvası 17 Haziran’da start alacak. Turnuvaya kayıtlar 13 Haziran Perşembe günü kayıt işlemleri sona erecek Turnuvanın fikstürü ise 14 Haziran Cuma günü çekilecek. Turnuvaya kayıt ücretinin takım başına 2 Bin TL olarak belirlendiği öğrenildi.

banner220
Yorumlar (1)
amatör 4 yıl önce
zemin cok kötü sporcu sağlığı hiç düşünülmüyor o kadar para geliri olan bir turnuvanın saha zemini neden yapılmıyor yazık çok yazik...bence katılacak takımların tepki vermeleri lazım susmak la olmaz bu işler...