banner212

banner211

Olgunlar Turnuvası başladı

Bu yıl ASKF tarafından düzenlenen 32.Sakarya Olgunlar Futbol Turnuvası Mehmet Gazioğlu Sezonu’nun açılışı önceki akşam Yeni Sakarya Atatürk Stadı Spor Kompleksi’nde yapıldı.

Olgunlar Futbol Turnuvası 30.06.2022, 13:42 01.07.2022, 06:07 UTKU KAYNAR
Olgunlar Turnuvası başladı
banner218

UEFA tarafından Dünya’da en iyi ‘ÖZEL SPOR ORGANİZASYONU’ olarak gösterilen ve bu konuda ödül alan Sakarya Olgunlar Futbol Turnuvasında 2 yıllık hasret bitti. Bu yıl ASKF tarafından düzenlenen 32.Sakarya Olgunlar Futbol Turnuvası Mehmet Gazioğlu Sezonu’nun açılışı önceki akşam Yeni Sakarya Atatürk Stadı Spor Kompleksi’nde yapıldı.

YENİ YERİNDE

Yıllar sonra yeri değişen organizasyonun açılış törenine Adapazarı Belediye Başkanı Mutlu Işıksu, Söğütlü Belediye Başkanı Koray Oktay Özten, Karapürçek Belediye Başkanı Orhan Yıldırım, AK Parti Adapazarı İlçe Başkanı Erol Aydın, Gençlik ve Spor İl Müdürü Nevzat İnanç, Sakarya Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Sezai Matur, Sakarya Minübüsçüler Odası Başkanı Ali Bektaş, AFD Başkanı Ömer Bektaş ve futbol severler katıldı. Organizasyonun açılış töreninin sunumu Spor dünyasının yakından tanıdığı isim  Oktay Sarı yaparken  yerel sanatçılar Ebru Kasapoğlu ve Oflu Kadir şarkılarıyla açılışa renk kattı.


AYDINLI RAHAT KAZANDI

32. Olgunlar Futbol Turnuvası Mehmet Gazioğlu Sezonu’nun açılış maçında  Beton Sezgin Ofset Büztaş ve Aydınlı Ticaret karşı karşıya geldi. Turnuva’nın güçlü ekiplerinden Aydınlı Ticaret’in 10-4 üstünlüğü ile biten mücadelede galibiyeti getiren golleri Dk.4-5-11 Cengiz Reis, Dk.13-30 Semih Topçuoğlu, Dk.22 Ahmet Şentürk, dk.25 Özgür Özkan, Dk.34-50 Arif Hasekioğlu, Dk.39 Hakan Özgönül’den geldi.

BÜZTAŞ BETON SEZGİN OFSET            : 4

AYDINLI TİCARET                        : 10     

Hakem: Oğuzhan Çalışkan

Beton Sezgin Ofset Büztaş: İlhan Sezgin, Turgay Koçkar, Adnan Muslu, Erhan Taşçıkar, Gökhan Aslan, Ferhat Genç, Duran Mutlu, Çetin Akpınar, İsmet Yüzücü

Aydınlı Ticaret: Mustafa Yılmaz, Volkan Ötünç, Ömer Gündostu, Cengiz Reis, Arif Hasekioğlu, Ahmet Şentürk, Semih Topçuoğlu, Hakan Özgönül, Ceyhun Sarı, Mustafa Agah Şen, Hasan Hüseyin Kan, Özgür Özkan, 

Goller: Dk.8 Turgay Koçkar, Dk.37-41-47 Erhan Taşçıkar (Büztaş Beton Sezgin Yapı), Dk.4-5-11 Cengiz Reis, Dk.13-30 Semih Topçuoğlu, Dk.22 Ahmet Şentürk, dk.25 Özgür Özkan, Dk.34-50 Arif Hasekioğlu, Dk.39 Hakan Özgönül (Aydınlı Ticaret)

                                         

CUMHUR ÇELİK HIZLI BAŞLADI

Turnuvanın açılış gününün ikinci maçında Sakarya FK Cumhur Çelik ve Türk Metal Sendikası takımları karşı karşıya geldi. Gergin başlayan mücadele üst üste atılan gollerle devam ederken Cumhur Çelik takımı 9-4 kazanan taraf oldu. Galibiyeti getiren golleri Dk.9 Adil Yazıcı, Dk.17-28-30-31-32 Cem Korkmaz, Dk.22 Fatih Taruşoğlu, 

Dk.42 Fatih Akyel, Dk.35 Orhan Tok

SAKARYA FK CUMHUR ÇELİK :  9

TÜRK METALSENDİKASI             : 4

Hakem: Furkan Alayıldız

Sakarya FK Cumhur Çelik: Şener Dönmez, Mustafa Suiçmez, Cem Korkmaz, Fatih Akyel, Orhan Tok, İlyas Asan, Fatih Faruşoğlu, Ali Said Tekin, Murat Akdeniz, Çağatay Acar, Adil Yazıcı, Birol Yavuz

Antrenör: Murat Say

Türk Metal Sendikası: Tarık Vardar, Abdullah Levent Odabaş, Ayhan Aldemir, Adil Tank, Aydın Engin, Engin Acar, Selçuk Çolak, Aydın Arslan, Cemalettin Akın, Nazım Doğan, Erdoğan Çavuşlar, Olcay Meriç

Antrenör: Özcan Tanıl

Arslan, Selçuk Aslan, Engin Acar, Aydın Engin, Ahyan Aldemir, Adil Tank

Goller: Dk.9 Adil Yazıcı, Dk.17-28-30-31-32 Cem Korkmaz, Dk.22 Fatih Taruşoğlu, 

Dk.42 Fatih Akyel, Dk.35 Orhan Tok (Sakarya FK Cumhur Çelik), Dk.15 Olcay Meriç, Dk.25 Cemalettin Akın, Dk.30 Engin Acar, Dk.43 penaltı Adil Tank (Türk Metal Sendikası)

1 Temmuz 2022 Cuma 
Saat 20.00 Cordel Enerji A.Ş.-Bayrak Ağaç A.Ş. (Genç Olgunlar C Grubu)
Saat 21.00 Erenler Olgunlar&Recep Acar 2.El Ticaret-Serdivan Gold (Olgunlar B Grubu)
Saat 22.00 Kuyudibi Savaşspor Taş Grup-Ferizli Bellona&İzmirli Gayrimenkul (Gençler D Grubu) 
Saat 23.00 Towerlift Asansör-Ciğerci Sofuoğlu (Genç Olgunlar E Grubu)
    2 Temmuz 2022 Cumartesi 
Saat 20.00 Limas Grup-ASKF (Tecrübeli Olgunlar Kategorisi)
Saat 21.00 Cihanoğlu Tel Çit Sanayii-Sakarya Murat Eğitim Kurumları (Gençler A Grubu)
Saat 22.00 Ada Eser Yapı-Türk Metal Sendikası (Genç Olgunlar B Grubu)
Saat 23.00 Sakarya Emniyet-Dindaroğlu Group (Genç Olgunlar D Grubu) 
    3 Temmuz 2022 Pazar 
Saat 20.00 Topçuoğlu Koltuk-Sakarya Doğal Taş Dünyası (Genç Olgunlar A Grubu)
Saat 21.00 Kocaali Abatay Yapı-Urgancıoğlu Pamukova (Genç Olgunlar E Grubu)
Saat 22.00 EGAS Mühendislik-Türk Yapı&Bardakpazari.com (Olgunlar Kategorisi A Grubu)
Saat 23.00 Kılıçoğlu Otomotiv-Sakarya F.K.Turab Makine (Olgunlar B Grubu)
     4 Temmuz 2022 Pazartesi 
Saat 20.00 SBM Yupies Sun Solar-Özada Sigorta (Genç Olgunlar B Grubu)
Saat 21.00 İzrek A.Ş.-Sakarya Bil Koleji (Genç Olgunlar C Grubu)
Saat 22.00 Bies Cafe-Arslan İnşaat (Genç Olgunlar D Grubu)
Saat 23.00 Ak-Belde A.Ş.-Türkoğlu Ticaret (Tecrübeli Olgunlar Kategorisi)
     5 Temmuz 2022 Salı 
Saat 20.00 Yaymak Makine Bosna-Erenler Olgunlar&Recep Acar 2.El Ticaret (Olgunlar B Grubu)
Saat 21.00 Vien Yapı&İHL Mezunları-Hendek Sarılar Fındık (Olgunlar A Grubu)
Saat 22.00 Taraklı Kazım Usta-İstanbul Doğuş Gold (Genç Olgunlar E Grubu)
Saat 23.00 Serkan Aydın Saç Ekimi-Cihanoğulları Tel Çit Sanayii (Gençler A Grubu)

Yorumlar (0)