Olgunlar Turnuvası için hummalı çalışma

21 Haziran’da başlayacak olan dev organizasyon için geri sayım devam ediyor. Bin 500 kişilik tribünün montajı bitmek üzere. Yeni Olgunlar Arena çok güzel olacak

Olgunlar Turnuvası için hummalı çalışma

.

2 yıldır yapılamayan Sakarya Olgunlar Futbol Turnuvasında hasret bitiyor. Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü tarafından düzenlenecek olan 32’nci Sakarya Olgunlar Futbol Turnuvası 21 Haziran’da startı alacak. Yıllardır turnuvaya ev sahipliği yapan Ticaret Meslek Lisesi Futbol Sahasının yıkılması sebebiyle yeni adresine taşınan Turnuva için hummalı bir çalışma yapılıyor. Turnuvanın gerçekleşeceği yeni adres olan Sakarya Atatürk Stadının yanındaki yeni Sentetik Sahada tribün montajı bitmek üzere.

TOPLANTI YAPILDI

Hazırlıkları büyük bir ciddiyetle sürdüren Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü yetkilileri ile Turnuva Tertip Komitesi dün Atatürk Stadında toplantı yaptı. Spor Şube Müdürü Özgür Aygün’ün Başkanlığında gerçekleşen toplantıda fikir alış-verişi vardı. Turnuvanın katılım şartları ve diğer konularla ilgili tüm detayların bu hafta içinde açıklanmasına karar verilen toplantının ardından sahada incelemelerde bulunuldu.

EKSKLER GİDERİLECEK

Hazırlanan projeye uygun hale getirilerek Sakarya Olgunlar Futbol Turnuvasının hizmetine sunulacak olan yeni sahada ilk işlem tribünler için oldu. Yeni Olgunlar Arena’da Bin 500 kişilik tribünün montajının bugün bitirilmesi planlanıyor. Ardından da seyircinin kullanabileceği tuvaletler başta olmak üzere, ses sistemleri, skorbort, kantin binası, yedek kulübeleri, anons ve canlı yayın kuleleri gibi birçok eksiklik kısa sürede giderilecek. 

Yorumlar (0)