Olgunlar Turnuvası'nda geri sayım

Gazi Metal’in ana sponsorluğunda yapılacak Geleneksel 32. Olgunlar turnuvası 29 Haziranda başlayacak ve katılan takım sayısına göre 45 gün sürmesi bekleniyor.

Olgunlar Turnuvası'nda geri sayım

Gazi Metal’in ana sponsorluğunda yapılacak Geleneksel 32. Olgunlar turnuvası 29 Haziranda başlayacak ve katılan takım sayısına göre 45 gün sürmesi bekleniyor. Yeni Atatürk Stadı Spor Kompleksinde oynanacak olan maçlar için Kayıt işlemlerinin 24 Haziran 2022 Cuma günü mesai saati bitiminde sona ereceği belirtilirken Fikstür çekimi 27 Haziran Pazartesi Açılış töreni ise 29 Haziran Çarşamba günü yapılacağı bilgisi verildi.

GÖREV BÖLÜMÜ

Sakarya Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu tarafından düzenlenecek olan organizasyonun Tertip Komitesi önceki akşam Hüseyin Kama Amatör Evi’nde bir araya gelerek görev bölümü yaptı. Toplantıya Tertip Komitesi Başkanı Sakarya Amatör Spor Kulüpleri Başkanı Yaşar Zımba, Şamil Bilgin Genel Koordinatör, Gani Erdoğan Gazi Metal A.Ş. Muhasebe Müdürü, Tezcan Demir TFF Futbol İl Temsilcisi, Ali Fikri Aşık Gazeteci (ASGD Başkanı) Basın sözcüsü, Neşet Çakır ASKF Başkan Vekili, Mithat Şahin, Borsa İstanbul Mehmet Akif Ersoy Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Okul Müdürü, Aşkın Kılıç Denetmen, Ahmet Silahçı ASKF Genel Sekreteri, Orhan Muslu Halkla İlişkiler  ve Yıldız Sarıoğlu katıldı.

Yorumlar (1)
Eymen 2 yıl önce
Yeri değişti havasıda değişti eski tadı vermez