Olgunlar Turnuvası'nda kayıtlar için son bir hafta

Gazi Metal 32’nci Sakarya Olgunlar Futbol Turnuvası için geri sayım devam ediyor . 21 Haziran’da başlayacak olan dev organizasyonun kayıt işlemleri sürüyor.  

Olgunlar Futbol Turnuvası 10.06.2022, 15:47 10.06.2022, 15:49 SporExpres
Olgunlar Turnuvası'nda kayıtlar için son bir hafta
    Eksikler tamamlanmak üzere 
Bu yıl Sakarya Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü tarafından düzenlenecek olan Gazi Metal 32’nci Sakarya Olgunlar Futbol Turnuvası için geri sayıma geçildi. Merhum iş insanı Mehmet Gazioğlu’nun adıyla gerçekleşecek olan sezon 21 Haziran’da başlayacak. Turnuvanın yeni adresinde ise eksikler giderilmek üzere. Sakarya Atatürk Stadının yanında bulunan yeni sahada tribün montajı tamamlandı, saha bölmeleri geldi, anons ve canlı yayın kuleleri tamamlanıyor. Yeni saha önümüzdeki hafta eksiksiz bir şekilde hazır olacak. 
    Kayıtlar internetten yapılıyor 
2 yıldır virüs sebebiyle yapılamadığı için büyük bir hasret duyulan Geleneksel Sakarya Olgunlar Futbol Turnuvası için başvuru işlemleri sürüyor. Turnuvaya katılmak isteyen takımlar, başvurularını tamamen internet üzerinden yapıyorlar. www.sakaryaolgunlarturnuvasi.com adlı internet sitesinde hem kayıt işlemleri gerçekleşiyor, hem de turnuvanın kuralları ile ilgili tüm bilgiler veriliyor. 


    Farklı bir sezon bizi bekliyor
Gazi Metal 32’nci Sakarya Olgunlar Futbol Turnuvası’ndaki Mehmet Gazioğlu sezonu önceki yıllara göre çok daha farklı olacak. Turnuvanın yeni bir adrese taşınması sebebiyle sadece maçlar değil, çeşitli etkinlikler de futbolseverlerin beğenisini sunulacak. Önceki gün Sakarya Gençlik ve Spor İl Müdürü Nevzat İnanç’ı ziyaret eden Turnuva Tertip Komitesi üyeleri Özgür Aygün, İlhan Şerif Aykaç ve Şükrü Özkan ile Turnuva Genel Koordinatörü Şamil Bilgin, hem görkemli açılış töreni, hem turnuva boyunca yapılacak konserler ve diğer etkinlikler ile ilgili fikir alış-verişinde bulundu. 

Yorumlar (0)