Olgunlar Turnuvası'ndan Teşekkür

Turnuva tertip komitesi son 6 yıldır Eğitime katkı amaçlı düzenlenen turnuvaya reklam vererek desteklerde bulunan sponsor firmalara teşekkür plaketleri verilmeye devam ediliyor.

Olgunlar Turnuvası'ndan Teşekkür

Her yıl geleneksel olarak düzenlenen Sakarya Olgunlar Futbol Turnuvası tertip komitesi bu yıl ramazan bayramı sonrasında 31’inci kez organize edilecek. Turnuva tertip komitesi son 6 yıldır Eğitime katkı amaçlı düzenlenen turnuvaya reklam vererek desteklerde bulunan sponsor firmalara teşekkür plaketleri verilmeye devam ediliyor.


Prof. Dr.Tansu Çiller Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi.Müdürü Mithat Şahin önderliğinde okulun spor kulübü derneği başkanı Feridun Özdemir ve turnuva reklam sorumlusu Cengiz Olgaç Toyota Türkiye A.Ş Fabrikasını ve Toyota Sakarya Bayii Sandıkçı Otomotive teşekkür ziyaretleri yapıldı. Bu yıl 31. Kez düzenlenecek olan turnuvaya yine destek verecek olan Toyota Türkiye Kıdemli Şirket Genel Müdür Yardımcısı Necdet Şentürk ve Harun Sandıkçı iş yerlerinde ziyaret edilerek kendilerine teşekkür plaketleri verildi.


Şentürk yaptığı açıklamada şunları söyledi.”Sosyal Sorumluluk Projeleri kapsamında Sakarya da ki birçok benzer etkinliğe desteklerde bulunmaktayız. Aslında burası bir fabrika ve pazarlama ile satış birimlerimiz farklı yani bu konular için bize ayrılmış bir bütçe yok ancak biz yine de şartları zorlayarak elimizden geldiği kadar hatta daha fazlasını yapıp Sakarya ya katkılarda bulunmaya çalışıyoruz. Bu etkinlikte olmaktan , eğitime katkı da bulunmaktan mutluyuz, Geçen yıl Olgunlar Futbol Turnuvasına reklam desteğimizin yanı sıra takım olarak da katkıda bulunduk. Bir öğrencimize dahi destek olabildiysek ne mutlu , bu organizasyona emeği geçen herkese teşekkür ediyorum “dedi.
 

Yorumlar (0)