banner212

banner211

Olgunlar Turnuvasında İmzalar Atıldı

30'uncu Olgunlar Futbol Turnuvası öncesinde düzenlenen iftar yemeğinde  Ticaret Meslek Lisesi ve Gazi Metal firması arasında sponsorluk anlaşması imzalandı.

Olgunlar Futbol Turnuvası 14.06.2018, 13:03 14.06.2018, 13:07 UTKU KAYNAR
Olgunlar Turnuvasında İmzalar Atıldı

Her yıl geleneksel olarak düzenlenen Olgunlar Futbol Turnuvası 20 Haziran Çarşamba günü başlıyor. Bu yıl 30'uncusu düzenlenecek olan turnuva geçtiğimiz yıl olduğu gibi Gazi Metal Sponsorluğunda gerçekleşecek.

İSİM SPONSORU GAZİ METAL

Sakarya Olgunlar Futbol Turnuvası için geri sayım başladı. Her yıl geleneksel olarak gerçekleştirilen ve bu yıl 30'uncusu yapılacak olan turnuva öncesinde düzenlenen iftar yemeği ile Gazi Metal ve Organizasyon Komitesi arasında sponsorluk sözleşmesi imzaladı. Sponsorluk anlaşması Gazi Metal Aş adına yönetim kurulu başkan yardımcısı Mehmet Gazioğlu ile organizatör okul Adapazarı Prof. Dr.Tansu Çiller Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Müdürü Mithat Şahin ve turnuva reklam sorumlusu gazeteci Cengiz Olgaç arasında imzalanan sözleşme gereki Olgunlar turnuvasının ismi geçtiğimiz iki yıl olduğu gibi  bu yılda “Gazi Metal Olgunlar futbol turnuvası “şeklinde belirlendi.

 Geniş bir katılım ile düzenlenen iftar yemeğine Adapazarı Kaymakamı Yusuf Ziya Çelikkaya, Gazi Metal Aş başkan yardımcısı Mehmet Gazioğl,  Fabrika Müdür ve Direktörleri, Mali İşler Müdür Gani Erdoğan, Karasu Belediyesi Başkan Yardımcıları Murat Çelik ve Savaş Sancaktar, Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Hüseyin Yalçın, Tansu Çiller Ticaret Meslek Lisesi Müdürü Mithat Şahin, Okul Spor Kulübü Dernek Başkanı Feridun Özdemir, Okul Aile Birliği Başkanı Adnan Akıncı, Organizasyon Komitesinden İşadamı Yusuf Koç, Sakarya Amatör Futbolcular Derneği Başkanı Ömer Bektaş, Öğretmenler, basın mensupları ve turnuva çalışanları katıldılar.

EĞİTİME DESTEK

İftar yemeği sonrasında yapılan imza töreninde konuşan Tansu Çiller Ticaret Meslek Lisesi Müdürü Mithat Şahin geliri tamamen eğitime ve ihtiyaç sahibi öğrencilere harcanan turnuvaya destek veren Gazi Metal firmasına ve emeği geçen herkese teşekkür etti. Gazi Metal'i temsilen imza törenine katılan Başkan vekili Mehmet Gazioğlu, Hem spora hem de eğitime katkıda bulunmayı amaçlayan böyle bir organizasyonda yer almanın kendileri için gurur verici olduğunu belirtti. İmza törenin ardından Organizasyon komitesi ve katılımcılar hep birlikte basın mensuplarına poz vermeyi ihmal etmedi.

20 Haziran Çarşamba akşamı saat 20.30’da başlayacak olan Turnuvanın kura çekimi ise 18 Haziran Pazartesi günü Saat 18.30’da gerçekleşecektir

Yorumlar (0)