banner212

banner211

Şampiyon Ferizli Gücü

Ferizli Belediyesi, Ferizli Kaymakamlığı ve İlçe Spor Müdürlüğünün işbirliği ile düzenlenen 15 Temmuz Olgunlar Futbol Turnuvası sona erdi.

Olgunlar Futbol Turnuvası 14.08.2018, 12:08 14.08.2018, 12:11 UTKU KAYNAR
Şampiyon Ferizli Gücü

Ferizli Belediyesi, Ferizli Kaymakamlığı ve İlçe Spor Müdürlüğünün işbirliği ile düzenlenen 15 Temmuz Olgunlar Futbol Turnuvası sona erdi.  Final maçında Ferizli Gücü, Ferizli Belediyesi'ni 3-1 mağlup ederek kupanın sahibi oldu.

Üçüncülük maçıyla başlayan final gecesinde  Milli Eğitimi 8-3 yenen Trabzonspor  üçüncü oldu. Büyük çekişmeye sahne olan final maçında ise Ferizli Gücü, Ferizli Belediyesi’ni 3-1 mağlup ederek turnuvanın şampiyonu oldu.  Turnuvanın gol kralı Ferizli Gücü’nden Mustafa Gündoğdu, en centilmen futbolcusu Ferizli Gücü’nden Fatih Akgün ve Ferizli Belediyesi’nde Doğan Bakırtaş seçildi. Turnuvanın en centilmen takımı ise Ferizli Spor yönetimi oldu. Müsabakalar sonunda ödül töreni yapıldı.

KUTLUYORUM

Ferizli Belediye Başkanı Ahmet Soğuk, turnuvaya katılın takımları kutladı. Başkan Soğuk,  “15 Temmuz’da oluşturduğumuz birlik ve kardeşlik ruhumuzu düzenlediğimiz bu turnuva ile sporun barış, kardeşlik ve birleştirici unsurlarıyla daha da pekiştirdik. İnşallah önümüzdeki yıllarda bu turnuvayı devam ettirip geleneksel hale getireceğiz. Katılan tüm sporcu kardeşlerime teşekkür ediyorum. Şampiyon takımı kutluyorum ve tebrik ediyorum. Bu vesileyle 15 Temmuz şehitlerimizi bir kez daha derin rahmet ve minnet duygularıyla anıyorum. Allah milletimize bir daha böyle acılar yaşatmasın” dedi.

Yorumlar (0)