banner212

banner211

Şampiyon Geyve Milli Eğitim

Geyve Kaymakamlığının düzenlediği 4.geleneksel “Kaymakamlık Kupası Halı Saha Turnuvasında” Milli Eğitim Müdürlüğü birincilik kupasını aldı.

Şampiyon Geyve Milli Eğitim
banner218

Geyve Kaymakamlığı tarafından sosyal etkinlikler kapsamında düzenlenen Kurumlar Arası Halı Saha Futbol Turnuvasına Kaymakamlık, Jandarma, Belediye, İlçe Tarım, Hastane, Orman İşletmesi, Cezaevi, MYO, Sağlık Meslek Lisesi, Alifuatpaşa Ortaokulu, Atatürk Ortaokulu, Elvanbey Anadolu Lisesi, Müftülük, Milli Eğitim Müdürlüğü, Adliye ve Şehit Atanur Bulut Ortaokulu olmak üzere on altı takım katıldı.

ŞAMPİYON GEYVE MİLLİ EĞİTİM

Geyve Milli Eğitim Müdürlüğü ile Şehit Atanur Bulut Ortaokulu arasında yapılan birincilik, ikincilik maçını İlçe Kaymakamı İlyas Memiş, Milli Eğitim Müdürü Mehmet Doğan, Gençlik ve Spor Müdürü Nurcan Tabakoğlu, MHP ilçe başkanı Murat Çakmak ve çok sayıda seyirci izledi. Dostluk havası içerisinde geçen maçların ardından Geyve Milli Eğitim Müdürlüğü birinci, Şehit Atanur Bulut Ortaokulu ikinci  ve Orman İşletmesi Müdürlüğü üçüncü oldu.

KUPALAR SAHİBİNİ BULDU

İlçe Kaymakamı İlyas Memiş, şampiyon olan Milli Eğitim Müdürlüğünün kupasını verirken:” İlçedeki kamu kurum ve kuruluşlarının kaynaşmasını sağlamak, birlik ve beraberliğini artırmak amacıyla düzenlediğimiz turnuva, dostluk havası içinde sona erdi. Turnuvaya katılan takımlara teşekkür ediyor, kupayı kazanan arkadaşların başarılarının devamını diliyorum ”dedi.İkinci olan Şehit Atanur Bulut Ortaokulunun kupasını Milli Eğitim Müdürü Mehmet Doğan, 3.olan Orman İşletmesi Müdürlüğünün kupasını da MHP ilçe başkanı Murat Çakmak verdi.

banner220
Yorumlar (0)