banner212

banner211

SATSO'da Şampiyon Saygılı

SATSO 7. Meslek Komitesi Futbol Turnuvası’nda şampiyon Saygılı Doğalgaz

Olgunlar Futbol Turnuvası 19.02.2019, 15:52 20.02.2019, 09:56 UTKU KAYNAR
SATSO'da Şampiyon Saygılı
banner218

Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası (SATSO) 7.Meslek Komitesinin Organizasyonu ile yapılan Tesisat firmaları arasındaki futbol turnuvası Saygılı Doğalgaz firmasının şampiyonluğu ile sona erdi.
7. Meslek Grubu üyelerinden oluşan ve toplam 20 firmanın katılımı ile 7 haftada süren turnuva final maçı ile sona erdi. Turnuvanın final gecesine; SATSO Yönetim Kurulu Başkanı A. Akgün Altuğ, Sakaryaspor Başkanı Cevat Ekşi, SATSO Yönetim Kurulu Sayman Üyesi Doğan Çatalbaş, 7. Meslek Komitesi’nden Meclis Üyesi Ali Candan, 7. Meslek Komitesi Başkanı Emre Şahin, firma temsilcileri ve çok sayıda futbol sever iştirak etti.


Büyük heyecan yaşandı
Özısı ve Karasu Doğalgaz arasında oynanan turnuvanın üçüncülük mücadelesini 6-4 taraf Karasu Doğal Gaz takımı oldu. Turnuvanın finalinde ise Saygılı Doğalgaz ve Elmas Isı arasında oynandı. Büyük çekişmeye sahne olan müsabakayı 3-1 kazanan Saygılı Doğalgaz şampiyon olurken, ikinci Elmas Isı, üçüncülük ise Karasu Doğalgaz’ın oldu.


Kupalarını aldılar
20 firmadan 220 sporcunun katılımı ile yapılan turnuvanın final maçının ardından dereceye giren takımlara ödüllerini SATSO Yönetim Kurulu Başkanı A. Akgün Altuğ, Sakaryaspor Başkanı Cevat Ekşi, SATSO Yönetim Kurulu Sayman Üyesi Doğan Çatalbaş, 7. Meslek Komitesi’nden Meclis Üyesi Ali Candan, 7. Meslek Komitesi Başkanı Emre Şahin takdim etti.


Altuğ teşekkür etti
Başkan Altuğ yaptığı konuşmada şunları dile getirdi: “Yaklaşık 2 aydır devam eden bu turnuvaya ilginin yüksek olduğunu görmek bizi memnun etti. Soğuk havalarda bile hem sahada hem de tribünde inanılmaz topluluk vardı. Tesisatçıların kaynaşmasını sağlayan çok güzel bir turnuva oldu. Emeği geçen tüm firmalarımıza, oyuncularımıza, hakemlerimize ve yönetimimize çok teşekkür ediyorum.”


 

banner220
Yorumlar (0)