banner212

banner211

Tribünleri satışa çıkıyor iddiası ortalığı karıştırdı

Turnuvada mücadele eden takımlardan elde edilen gelir ile alınan tribünler nasıl satılır? Milli Eğitim Müdürlüğünün tribünleri satacağı yönündeki iddialar ortalığı karıştırdı

Olgunlar Futbol Turnuvası 23.04.2021, 11:52 24.04.2021, 21:24 UTKU KAYNAR
Tribünleri satışa çıkıyor iddiası ortalığı karıştırdı
banner218

Virüs sebebiyle 32’incisi yapılamayan Sakarya Olgunlar Futbol Turnuvası ile ilgili dün ortaya atılan bir iddia futbolseverleri ayağa kaldırdı. Yıllardır turnuvaya ev sahipliği yapan Prof.Dr.Tansu Çiller Ticaret Meslek Lisesinin yakın zamanda yıkılacağı bilinirken, bu yıkım öncesinde ihale açılacağı ve buradaki futbol sahasında yer alan tribünlerin satılacağı yönündeki iddialar büyük tepki topladı. Tamamen Turnuvaya katılan takımlardan elde edilen gelir ile alınan metal tribünler, 10 yılı aşkın bir süredir turnuva tutkunlarının hizmetindeydi. 


    Açıklama bekleniyor


Tamamen Sakarya Olgunlar Futbol Turnuvasına ait olan tribünlerin Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından ihaleyle satılacağı yönündeki iddiaları duyan Turnuva tutkunları açıklama bekliyor. Virüs öncesi dönemde maçları sık sık takip eden ve spora yönelik sevgisi ile gönüllere taht kuran Sakarya Milli Eğitim Müdürü Fazilet Durmuş’un bu konuyla ilgilenmesi gerektiğini söyleyen turnuva tutkunları, bu yanlıştan bir an önce dönülmesini istiyorlar. Bilindiği üzere Sakarya Olgunlar Futbol Turnuvası UEFA tarafından Dünya’nın en istikrarlı ve en büyük özel futbol turnuvası olarak seçilmişti.

Yorumlar (0)