banner212

banner211

12 Sorunlu Dosya Çözüldü

Sakaryaspor Başkanı Erdal Taşkın Adapostası gazetesine çarpıcı açıklamalarda bulundu.

Sakaryaspor 05.01.2012, 11:46
12 Sorunlu Dosya Çözüldü
banner218
Sakaryaspor Başkanı Erdal Taşkın Adapostası gazetesine çarpıcı açıklamalarda bulundu. Taşkın "12 dosyayı çözüme kavuşturduk. bugün Toçoğlu'yla görüşüp, büyük ihtimalle transferi açacağız" diye konuştu.

Takım bıraktığımız gibi
Sakaryaspor Başkanı Erdal Taşkın, Antalya'da bulunan muhabirimiz Ömer Sarıca'ya açıklamalarda bulundu. Taşkın takımdan transfere her şeyi değerlendirdi. Kasımpaşa maçını izlediğini söyleyen Taşkın "Takımı bıraktığımız gibi bulduk. Kasımpaşa ile başabaş mücadele ettik. Bu devre arasının bize daha da fayda sağladığını düşünüyorum. Futbolcularımız her geçen gün üstüne koyuyorlar" diye konuştu.

İstifa söz konusu değil
İstifa edecekler söylentilerine de cevap veren Erdal Taşkın "Biz buradayız. İşimin başındayım. Benim Sakaryaspor'u çok sevdiğimi bilsinler. Bunları çıkaran kimlerse Sakaryaspor sevgisini gözden geçirsinler. Arkadaşlarımla beraber hasta olmama rağmen takımın yanındayım. Zor süreçteyiz. Bu tür haberler Sakaryaspor'a ve bize zarar vermekten başka bir şey vermez" diyerek göndermede bulundu.

Futbolcularla sorun yok
İki gündür futbolcular ile birebir görüştüğünü kaydeden Taşkın "Hepsiyle tek tek görüştüm. Kendilerini güvende hissetsinler. Biz onları hiçbir zaman mağdur etmeyeceğiz. 18 haftalık maratonda istediğimizi alarak ligde kalacağız. Futbolcuların hepsiyle uzlaştık. Hiçbir sorunumuz yok. Herkesin tek düşüncesi Giresunspor deplasmanından üç puanla dönmek. Bunu inşallah başaracağız" diye konuştu.

Transfer işi belli oluyor
Transfer konusuna da değinen Taşkın "12 dosyayı kapattık. Bu anlamda mücadelemiz sürüyor. Bugün Büyükşehir Belediye Başkanımız Zeki Toçoğlu kampa katılacak. Bu işi burada çözeceğimize inanıyorum. Ama çözülmezse de dünyanın sonu değil. Biz bu takımla da korkulu rüya görmeden ligi bitirebiliriz. Ama iş çözülürse de daha üstlere oynarız. 4 veya 5 futbolcuyla anlaşarak yolumuza devam ederiz" dedi.

banner220
Yorumlar (0)