1.Lig mesaisi sürüyor

11 Yıllık 1.Lig hasretine son veren Sakaryaspor sezon hazırlıklarını günde çift idmanla sürdürüyor. Camiada şimdiden 1.Lig heyecanı başladı.

Sakaryaspor 23.06.2022, 00:10 SporExpres
1.Lig mesaisi sürüyor

TFF 1.Lig hazırlıklarını startını veren Sakaryaspor ilk etap çalışmalarına günde çift idman ile devam ediyor. Teknik direktör İlker Püren yönetiminde Rüstemler Tesisleri’nde çalışmalarını yapan yeşil siyahlılarda kadroya takviye çalışmaları da aralıksız sürüyor.

3 ETAP

5 Ağustos’ta başlayacak olan lig öncesinde 3 etaplı bir çalışma programı belirleyen Teknik Direktör İlker Püren, 25 Haziran’a kadar Sakarya’da yapılacak olan çalışmaların ardından takım 2 gün izin verecek. Yeşil Siyahlılar 2 günlük iznin ardından Bolu Abant’ta hazırlık yapacak. 13 Günlük bir kamp geçirecek temsilcimiz daha sonra üçüncü etap çalışmalarına başlayacak.

SAĞLIK KONTROLÜ

Rüstemler Tesisleri’nde günde çift idman yapan yeşil siyahlılarda futbolcular sağlık kontrolü işlemleri başlatıldı. Gruplar halinde Adatıp Hastahanesinde sağlık kontrolünden geçen temsilcimiz sabah salon çalışması yaparken akşam antrenmanında ise teknik direktör İlker Püren gözetiminde saha çalışması ile hazırlıklarını sürdürdü.

Yorumlar (0)