banner212

banner211

3 İlçe Belediyesinden Kombine desteği

Söğütlü, Kocaali ve Ferizli belediye başkanları Sakaryaspor'a kombine desteğin de bulundular

Sakaryaspor 02.10.2013, 15:16
3 İlçe Belediyesinden Kombine desteği
banner218

Sakaryaspor Kulüp başkanı Selahattin Aydın, Başkan vekilimiz Muzaffer Güneş, Stat ve Tesislerden Sorumlu As Başkanımız Zekeriya Kestane ve Amatör Şubeden Sorumlu As Başkanımız Ziya Tekneci Kocaali Belediye Başkanı Ahmet Acar ,  Ferizli Belediye Başkanı Ahmet Soğuk ve Söğütlü Belediye Başkanı Ertuğrul Özcan’nı makamında  ziyaret ettiler.


KOCAALİ 60 BİLET

Kocaali Belediye Başknaı Ahmet Acar, “Yeni Yönetimin Sakaryaspor kulübüne hayırlı olmasını ve başarılı bir sezon geçirmesini dilerim. Bu Yönetimin Sakaryaspor’u Hak ettiği yerlere getireceğine inanıyorum. Bizlerde üzerimize düşen görevi yapıp  Sakaryasporumuza destek olmalıyız” diyerek 60 Adet kombine bileti aldı.

FERİZLİ 50 BİLET

Ferizli Belediye Başkanı Ahmet Soğuk yeni Yönetimimize başarı dileklerinde bulunarak 50 adet kombine biletini alarak kulübümüze destek oldu.

SÖĞÜTLÜ 20 BİLET

Ziyaretten son derece memnun olduğunu belirten Söğütlü Belediye Başkanı  Özcan,”  Sakaryaspor bu şehrin takımı hepimiz elimizden geldiği kadar Sakaryasporumuza destek olmalıyız. Bu zor dönemde Yönetime geldiğinizden dolayı tebrik eder çalışmalarınızda başarılar dilerim” diyerek 20 adet kombine bileti alarak Sakaryaspor’a destek oldu

BAŞKAN AYDIN TEŞEKKÜR ETTİ

Sakaryaspor Kulüp Başkanı Selahattin Aydın 3 ilçe belediye başkanına’da iyi dileklerinden, göstermiş olduğu misafirperverlikten ve desteklerinden dolayı teşekkür ederken, Birlik beraberlik içinde Sakaryasporumuz’u eski günlerine döndürmek için mücadele edeceğiz. Bu mücadelede sizlerin de yanımızda olduğunu bilmek bizlere güç ve çalışma azmi verecektir dedi

 

banner220
Yorumlar (0)