banner212

banner211

4 Oyuncuyla görüşmeden sonuç çıkmadı

İç transferde dün Gökhan, İlkay, Onur ve Mesut ile görüşme yapıldı.

Sakaryaspor 30.05.2012, 11:33
4 Oyuncuyla görüşmeden sonuç çıkmadı
banner218
İç transferde dün Gökhan, İlkay, Onur ve Mesut ile görüşme yapıldı. Federasyonda dosyası bulunan Gökhan ve Onur başta olmak üzere İlkay ile Mesut yönetimin tekligfini kabul etmedi. 4 oyuncunun bu şartlarda kalması zor.

Sıkıntı büyük

Sakaryaspor'da iç transfer görüşmeleri devam ediyor. Dün yapılan görüşmeler Sakaryaspor açısından iyi geçmedi. Gökhan Kök, Onur Demir, Mesut Morgül ve İlkay'ın babası Niyazi Demir dün transfer komitesiyle masaya oturdu. 4 oyuncuda transfer komitesinin önüne önce geçen yılki alacakları sundu. Transfer komitesinden ise bu taleplere olumsuz cevap gelirken oyunculardan feragat etmeleri istendi. 4 transferden de şimdilik sonuç alınamadı.

Alacaklar kabarık

Gökhan Kök'ün 212 bin TL, Onur Demir'in 90 bin TL, İlkay Demir'in ise 175 bin TL alacağı bulunuyor. TFF'ye alacakları nedeniyle başvuru yapan Gökhan Kök'ün süresi yarın doluyor. Tecrübeli futbolcuya Perşembe gününden sonra 7 günlük ek sürede ödeme yapılmazsa sözleşme tek taraflı fesh olacak. Öte yandan Onur Demir'in de federasyona başvuru yapması yönetimin işini zorlaştırdı.

YeniHaber Gazetesi

Yorumlar (0)