4 Takım baraja takıldı

Sakarya 1.Amatör Küme Play-off mücadelelerinde hafta sonu oynanan müsabakaların ardından 2 grupta şampiyon puan eşitliği nedeni ile belirlenemedi.

Sakaryaspor 17.04.2022, 13:07 SporExpres
4 Takım baraja takıldı

Sakarya 1.Amatör Küme Play-off mücadelelerinde hafta sonu oynanan müsabakaların ardından 2 grupta şampiyon puan eşitliği nedeni ile belirlenemedi. Te devreli oynanan play-off mücadelelerinde ikili averajlarda eşit olunca şampiyonu bu hafta oynanacak olan baraj maçları belirlenecek.

ADAPAZARI-KIZILCIK

Play-off 1.Grup’ta aynı puana sahip iki takımın mücadelesinde Adapazarıspor ve Kızılcıkspor, Ekrem Karaberberoğlu Altyapı Tesisleri’nde karşı karşıya geldi. İlk devre Kızılcıkspor’un Berat ile penaltıdan bulduğu golle 1-0 sona erirken ikinci yarıda bu gole Adapazarıspor yine penaltıdan İrfan ile karşılık verdi. Karşılaşma 1-1 eşitlik ile tamamlanınca her iki takımda grubu 7 puan ile bitirmiş oldu. İki takım arasında tek maç eleme usulüne göre tarafsız sahada yapacakları baraj maçı ile şampiyon belli olacak

KARASU GÜVEN-AKYAZI AKIN

Play-Off 3.Grup’ta son haftaya 4 puan ile giren Akyazı Akınspor ve Karasu Güvenspor son maçlarını da kazanınca grubu 7’şer puan ile bitirdiler.  Akyazı Akınspor, Ekrem Karaberberoğlu Stadı’nda SHEÇEK’i 5-2 ile geçerken Karasu Güvenspor ise Erenler Atatürk Stadı’nda Büyükyanıkspor’u 4-2 mağlup etti. 7 puana sahip ki takım arasındaki mücadelenin de 1-1 bitmesi nedeni ile bu gruptaki şampiyon yine baraj maçı yolu ile belli olacak. Karasu Güvenspor ve Akyazı Akınspor’un karşılaşacağı baraj maçı bu hafta içi oynanacak.

Yorumlar (0)