6 Futbolcumuz 3.Lig Karması'nda mücadele etti

 Milli Takım antrenörleri tarafından Spor Toto 3.Lig'deki üç grupta yer alan takımlardan oyuncuların seçildiği karmaya, bu ligde hali hazırda oynayan milli oyuncular dahil edilmedi. 40 ayrı takımdan seçilen ve yaşları 17 ile 22 arasında değişen toplam 75 oyuncunun olduğu Spor Toto 3.Lig Karması 6 ayrı takıma bölündü. 

Maçlar Antalya'da Titanic Deluxe Belek Otel sahasında oynandı. Türkiye Futbol Direktörü Fatih Terim de, yeni bir uygulama şeklinde düzenli olarak belli dönemlerde yapılacak Spor Toto 3. Lig Karması müsabakalarını da takip etti.

A Milli Futbol Takımı Teknik Direktörü ve Türkiye Futbol Direktörü Fatih Terim tarafından başlatılan bu yeni uygulama, bu yılın Ocak ayında yine Antalya'da PTT 1.Lig'de ve Spor Toto 2.Lig'de oynayan oyuncuların oluşturduğu karmalarla yapılmıştı.

1.MAÇ:

Beyaz Takım: 1-Hayrullah Mert Akyüz, 2-Tugay Kırcalı, 3-Akın Alkan, 4-Kaan Dorak, 5-Melih Mursal, 6-Melih Vardar, 7-Tuğay Adamcıl, 8-Nurettin Çağlar, 9-Ahmet Sarı, 10-Emre Yüce, 11-Himmet Ertürk

Yedekler: 12-Hüseyin Bilge, 13-Gökhan Açıkgöz, 14-Erhan Kara, 15-Abdülkadir Parmak, 16-Ömer Keskin, 17-Sefa Narin

Kırmızı Takım: 1-Ferdi yalçın, 2-Aykut Duran, 3-Semih Beyazlı, 4-Gökhan Payal, 5-Bilal Kılıç, 6-Maksut Taşkıran, 7-Murat Uçar, 8-Cihan İlkme, 9-Emre Gemici, 10-Önder Akdağ, 11-Canberk Özdemir

Yedekler: 12-Mert Göktepe, 13-Oğuzhan Azgar, 14-Mehmet Bağlı, 15-Hüseyin Çıray, 16-Şahin Şafakoğlu

2.MAÇ

Beyaz Takım: 1-Emre Aydın, 2-Mehmet Yılmaz, 3-İsmail Erdoğan, 4-Fatih Çolak, 5-Sadık Çiftpınar, 6-Nahmaut Bilir, 7-Hamza Ok, 8-Emre Küçük, 9-Ahmet Güney, 10-Berke Bıyık, 11-Burak Çolak

Yedekler: 12-Hayrullah Mert Akyüz, 13-Gökhan Açıkgöz, 14-Erhan Kara, 15-Abdülkadir Parmak, 16-Ömer Keskin, 17-Sefa Narin

Kırmızı Takım: 1-Kaan Güler, 2-Mustafa Akdağ, 3-Berat Aydoğdu, 4-Fuat Yaman, 5-Veysel Gökcan, 6-Erim Yüksel, 7-Emre Turgut, 8-Ahmet Özer, 9-Berat Tosun, 10-Fatih Bolat, 11-Caner Solmaz

Yedekler: 12-Ferdi Yalçın, 13-Oğuzhan Azgar, 14-Mehmet Bağlı, 15-Hüseyin Çıray, 16-Şahin Şafakoğlu

3.MAÇ

Beyaz Takım: 1-Hüseyin Bilge, 2-Ahmet Oğuz, 3-Halil İbrahim Pehlivan, 4-Uğurcan Arslantürk, 5-Serhat Hürriyet, 6-Oğuzhan Öztürk, 7-Okan Bebek, 8-Ömercan Öndeş, 9-Burak Aydın, 10-Eri Güncan, 11-Mert Ilıman

Yedekler: 12-Emre Aydın, 13-Gökhan Açıkgöz, 14-Erhan Kara, 15-Abdülkadir Parmak, 16-Ömer Keskin, 17-Sefa Narin

Kırmızı Takım: 1-Mert Göktepe, 2- Cebrail Karayel, 3-Onur Karakabak, 4-Ferhat Çoban, 5-Eren Tokat, 6-Berat Ali Genç, 7-Haşim Çoban, 8-Tugay Kaçar, 9-Recep Akkemik, 10-İrfan Kahveci, 11-Ahmet Kaçar

Yedekler: 12-Kaan Güler, 13-Oğuzhan Azgar, 14-Mehmet Bağlı, 15-Hüseyin Çıray, 16-Şahin Şafakoğlu 


OYUNCU ADI SOYADI

KULÜBÜ

DOĞUM TARİHİ

MEVKİİ

MUHAMMET HAŞİM ÇOBAN

ADLİYESPOR

19.02.1994

ORTA SAHA

CEBRAİL KARAYEL

ADLİYESPOR

15.08.1994

DEFANS

HÜSEYİN ÇİRAY

ANADOLU ÜSKÜDAR 1908 SPOR

02.04.1994

ORTA SAHA

FATİH ÇOLAK

ANADOLU ÜSKÜDAR 1908 SPOR

03.03.1994

DEFANS

ERİM YÜKSEL

ANADOLU ÜSKÜDAR 1908 SPOR

14.06.1994

ORTA SAHA

BURAK AYDIN

ANKARA DEMİRSPOR

21.04.1995

FORVET

EMRE KÜÇÜK

ARSİNSPOR

20.12.1992

ORTA SAHA

EMRE TURGUT

ARSİNSPOR

10.10.1991

ORTA SAHA

FATİH BOLAT

AYVALIKGÜCÜ BLD. SPOR

14.01.1994

ORTA SAHA

VEYSEL GÖKCAN

BALÇOVA BELEDİYE SPOR

29.10.1993

DEFANS

OĞUZHAN ÖZTÜRK

BALÇOVA BELEDİYE SPOR

23.08.1992

ORTA SAHA

BİLAL KILIÇ

BATMAN PETROLSPOR A.Ş.

17.09.1994

DEFANS

TUGAY KIRCALI

BATMAN PETROLSPOR A.Ş.

16.10.1994

DEFANS

CİHAN İLKME

BATMAN PETROLSPOR A.Ş.

09.07.1993

ORTA SAHA

EMRE YÜCE

BATMAN PETROLSPOR A.Ş.

30.07.1992

ORTA SAHA

HASAN AHMET SARI

BATMAN PETROLSPOR A.Ş.

21.01.1992

FORVET

MAKSUT TAŞKIRAN

BELEDİYE VANSPOR

15.02.1995

ORTA SAHA

ÖNDER AKDAĞ

BERGAMA BELEDİYESPOR

28.11.1991

ORTA SAHA

HIFSULLAH İSMAİL ERDOĞAN

BEYLERBEYİSPOR

12.07.1993

DEFANS

KAAN DORAK

BEYLERBEYİSPOR

06.12.1992

DEFANS

OKAN BEBEK

ÇIKSALIN SPOR

24.03.1994

ORTA SAHA

FERHAT ÇOBAN

DARICA G.BİRLİĞİ

25.06.1991

DEFANS

ŞAHİN ŞAFAKOĞLU

DENİZLİ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR

21.09.1993

ORTA SAHA

OĞUZHAN AZĞAR

DERİNCE SPOR A.Ş.

14.07.1993

DEFANS

ONUR KARAKABAK

DERİNCE SPOR A.Ş.

08.04.1992

DEFANS

AHMET GÜNEY

DERİNCE SPOR A.Ş.

27.06.1993

FORVET

NURETTİN ÇAĞLAR

ELAZIĞ BELEDİYESPOR

29.06.1993

ORTA SAHA

MEHMET BAĞLI

ELİBOL SANDIKLISPOR

16.07.1993

DEFANS

AHMET ÖZER

GÖLCÜKSPOR

02.06.1994

ORTA SAHA

OSMAN MERT GÖKTEPE

HACETTEPE SPOR

17.04.1991

KALECİ

EREN TOKAT

HACETTEPE SPOR

21.02.1993

DEFANS

AHMET OĞUZ

HACETTEPE SPOR

16.01.1993

DEFANS

BERAT AYDOĞDU

HACETTEPE SPOR

20.08.1994

DEFANS

HALİL İBRAHİM PEHLİVAN

HACETTEPE SPOR

21.08.1993

DEFANS

MAHMUT BİLİR

HACETTEPE SPOR

18.08.1994

ORTA SAHA

İRFAN CAN KAHVECİ

HACETTEPE SPOR

15.07.1995

ORTA SAHA

BURAK ÇOLAK

HACETTEPE SPOR

08.01.1993

ORTA SAHA

BERAT TOSUN

HACETTEPE SPOR

01.01.1994

FORVET

ERDİ GÜNCAN

İSTANBULSPOR A.Ş.

15.06.1994

ORTA SAHA

FERDİ YALÇIN

KAHRAMANMARAŞ B.Ş. BELEDİYESPOR

28.07.1991

KALECİ

MELİH VARDAR

KAHRAMANMARAŞ B.Ş. BELEDİYESPOR

02.08.1993

ORTA SAHA

EMRE GEMİCİ

KAYSERİ ŞEKERSPOR

13.02.1994

FORVET

GÖKHAN AÇIKGÖZ

KAYSERİ ŞEKERSPOR

18.08.1993

DEFANS

TUĞAY ADAMCIL

KAYSERİ ŞEKERSPOR

25.10.1993

ORTA SAHA

MEHMET YILMAZ

KEÇİÖRENGÜCÜ

20.08.1995

DEFANS

SEMİH BEYAZ

KIRIKHANSPOR

16.08.1992

DEFANS

MUHAMMED H. ERTÜRK

KIRIKHANSPOR

03.01.1994

ORTA SAHA

ASİL KAAN GÜLER

KIZILCABÖLÜKSPOR

27.03.1994

KALECİ

TUGAY KACAR

KIZILCABÖLÜKSPOR

01.01.1994

ORTA SAHA

SEFA NARİN

KOCAELİSPOR

06.04.1994

ORTA SAHA

MELİH AHMET KAÇAR

KOCAELİSPOR

17.06.1993

ORTA SAHA

ÖMERCAN ÖNDAŞ

LOCAL TIME FATİH KARAGÜMRÜK

01.04.1993

ORTA SAHA

RECEP AKKEMİK

LOCAL TIME FATİH KARAGÜMRÜK

12.04.1994

FORVET

ERHAN KARA

LOCAL TIME FATİH KARAGÜMRÜK

01.03.1995

DEFANS

BERKE BIYIK

LOCAL TIME FATİH KARAGÜMRÜK

18.09.1995

ORTA SAHA

SERHAT HÜRRİYET

MALTEPESPOR

20.04.1992

DEFANS

EMRE AYDIN

MALTEPESPOR

01.01.1991

KALECİ

HAYRULLAH MERT AKYÜZ

PAYAS BELEDİYESPOR 1971

02.10.1993

KALECİ

HÜSEYİN BİLGE

SAKARYASPOR A.Ş.

02.10.1993

KALECİ

BERAT ALİ GENÇ

SAKARYASPOR A.Ş.

24.06.1993

ORTA SAHA

CANBERK ÖMER ÖZDEMİR

SAKARYASPOR A.Ş.

06.06.1996

ORTA SAHA

ALAATTİN HAMZA OK

SAKARYASPOR A.Ş.

23.04.1994

ORTA SAHA

AYKUT DURAN

SAKARYASPOR A.Ş.

20.11.1993

DEFANS

UĞURCAN ARSLANTÜRK

SANCAKTEPE BELEDİYE SPOR

09.05.1992

DEFANS

CANER SOLMAZ

SANCAKTEPE BELEDİYE SPOR

09.07.1992

ORTA SAHA

FUAT YAMAN

SİLİVRİSPOR

16.03.1992

DEFANS

NURİ MELİH MURSAL

SİVAS DÖRT EYLÜL BELEDİYESPOR

10.10.1994

DEFANS

MEHMET MURAT UÇAR

SİVAS DÖRT EYLÜL BELEDİYESPOR

01.08.1991

ORTA SAHA

MUSTAFA AKDAĞ

ŞEKERSPOR A.Ş.

09.03.1997

DEFANS

SADIK ÇİFTPINAR

TRABZON AKÇAABAT FUTBOL KULÜBÜ

01.01.1993

DEFANS

ÖMER KESKİN

ÜNYESPOR

09.02.1995

FORVET

ABDÜLKADİR PARMAK

ÜMRANİYESPOR

28.12.1994

ORTA SAHA

GÖKHAN PAYAL

YENİ DİYARBAKIR A.Ş.

02.03.1992

DEFANS

AKIN ALKAN

YENİ DİYARBAKIR A.Ş.

06.02.1992

DEFANS

MERT ILIMAN

YEŞİL BURSA A.Ş.

08.10.1995

ORTA SAHA

Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.