banner212

banner211

7 Futbolcu disipline sevk edildi

Bölgesel Amatör Lig’de geçtiğimiz hafta oynanan Serdivanspor-Karasuspor maçı sonrasında çıkan olayların ardından 7 futbolcu disiplin kuruluna sevk edildi.

Sakaryaspor 08.02.2019, 18:16 UTKU KAYNAR
7 Futbolcu disipline sevk edildi
banner218

Bölgesel Amatör Lig’de geçtiğimiz hafta oynanan Serdivanspor-Karasuspor maçı sonrasında çıkan olayların ardından 7 futbolcu disiplin kuruluna sevk edildi.

Ekrem Karaberberoğlu Altyapı Tesislerinde oynanan ve Serdivanspor’un 4-2 üstünlüğü ile biten müsabaka sonrası her iki takım futbolcuları ve teknik heyetleri arasında çıkan olaylar sonrası Karasuspor’dan 4,  Serdivanspor’dan 3 futbolcu kırmızı kart görmüştü. Amatör Disiplin kurulu dün yaptığı toplantının ardından bu oyuncuları tedbirli olarak disipline sevk etti ve savunmalarını istedi.

Karasuspor’dan Ahmet Selman Bostanlıoğlu, Nihat Yusuf Berberoğlu ve Abdullah Cemal Küçükyılmaz, Barış Aydın, Serdivanspor’dan Semih Zafer, Mertcan Duralı ve Ömer Erdem Şamlı takımlarının bu hafta oynayacakları müsabakalarda görev alamayacaklar. Bu oyuncuların kaç maç ceza alacakları ise önümüzdeki hafta yapılacak disiplin kurulu toplantısında belli olacak.

banner220
Yorumlar (0)