banner212

banner211

90 Dakika Susmak Yok

Sakaryaspor taraftarı play-off maçları öncesi manifesto yayınlayarak takıma güçlü destek verilmesini istedi. Sosyal medyada hayli beğenilen paylaşımda çekirdek çitlemenin de yasak olduğuna vurgu yapıldı.

Sakaryaspor 09.05.2019, 12:49 09.05.2019, 14:14 UTKU KAYNAR
90 Dakika Susmak Yok
banner218

Bu şehri tribünden sevdik’ çıkışlarının etkisi, sosyal sorumluluk projelerine olan katkıları, toplumsal olaylara duyarlılıkları en önemlisi takımlarına olan sadakatleri ile ülke gündeminde yer alan Tatangalar zorlu Play-Off serisi öncesinde manifesto yayınladı.

Tatangaların manifestosunda dikkat çeken detaylar yer aldı. Tribünlerin nasıl olması gerektiğini özetleyen manifestoya göre; Yarın akşam oynanacak Samsunspor maçında koltuklarda oturmak yok. Çekirdek çitlemek, selfie çekilmek gibi kişisel gösterimin olmaması da dikkat çeken bir başka detay.Rakip takımın motivasyonunu bozmak için top Samsunsporlu oyunculara geçince ıslık sağanağı yapılması isteniyor.Takımın zorlu süreçte yalnız kalmaması için 90 dakika güçlü destek çağrısı yapılan manifestoda ‘argo ve küfür’ hatırlatılması yapıldı. Agresif bir tribün oluşturulması çağrısı yapan tatangalar büyük camianın şampiyonluk beklediği vurgusunu yineledi.

Yorumlar (0)