banner212

banner211

A2 Hükmen Yenilgisinin nedenini açıkladı

Burhan Uğur telefonla bağlanarak durumun hem teknik hem de idari hatalardan kaynaklandığını ve bu hataların kimse tarafından her nedense kabul edilmeyerek halkın yanıltıldığını anlattı.

Sakaryaspor 17.05.2013, 17:21
A2 Hükmen Yenilgisinin nedenini açıkladı
banner218

A-2 Ligi 2. Kademe karşılaşmasında İstanbul’da Fenerbahçe A-2 Karşısında alınan 2-0’lık galibiyet sonrası teknik bir hata nedeniyle hükmen mağlup sayılan Sakaryaspor A-2 Takımın bu sıkıntılı durumu ile ilgili olarak  Kanal 54’te yayınlanan “ Spor 54 “ Programına Adapazarı Akşam Haberleri spor yazarı ve muhabirlerinden Burhan Uğur telefonla bağlanarak durumun  hem teknik hem de idari hatalardan kaynaklandığını ve bu hataların kimse tarafından her nedense kabul edilmeyerek halkın yanıltıldığını anlattı.

 

Talimatlardan örnekler vererek işin aslının ne olduğunu anlatan Burhan Uğur bu hatanın ilk olmadığını ve U-18 Liginde de buna benzer bir Ahmet Çekiç vakasının da cereyan ettiğini, Akşam Haberleri Spor Servisi olarak U-18’lerin hocası Osman Kılıç’ın  ikaz edildiği, bunun bir haber şekline sokulmadığını söylerken, talimatları hiçe sayan veya atlayan teknik heyet’in Sakaryaspor’u Türkiye’ye rezil ettiklerini iddia etti. Programa konuk olarak katılan Ali Fikri Aşık, Temel Yürek ve Nedim Kurtiç te yapılan bu canlı telefon bağlantısında anlatılanları hayretle dinlerken, Spor muhabiri   Burhan Uğur’a hak vermeyi ihmal etmediler. Akşam Haberleri Gazetesi’nin  yaptığı bu açıklamaya her nedense program sonuna kadar bir cevap gelmemesi de açıklamaların  ne kadar gerçek olduğunu kanıtlamaya arttı da yetti bile.

banner220
Yorumlar (3)
süleyman demircioğlu 10 yıl önce
a-2 diyorsunuz u-18 diyorsunuz bu iki takımın hocaları farklı bildiğim kadarıyla a-2 de sarı kartla oynayan adamın 18 lerle ne alakası var anlamadım yalandan haber yapıp ortalık karıştırıyorsunuz
Okumasını bilen insan 10 yıl önce
Profesyonel her takımın farklı kategorilerinde farklı teknik direktörler yer alır. Haberde U18 ve a2 takımlarında aynı hataların yer aldığı anlatılmaya çalışılmış. Okuduğunu anlamama gibi sorunun olduğu gayet açık...
Hikmet Görkem 10 yıl önce
"Okumasını bilen insan" niciyle yazan şahıs okumayı biliyon ama adını yazmayı bilmiyorsun kendinden o kadar çekinme.bu haberi yapan şahısı anlamadım veli sıfatıylamı, saha komiserimi yada gazeteci sıfatıylamı yazıyor anlayamadım.bir veli olarak bu cürreti nerden buluyor.SAKARYASPOR'u yaralamaktan başka bişey değildir,altyapıdan sorumlu olanlar bu olaya nasıl seyirci kalıyor anlamıyorum..