banner212

banner211

A2 Ligi Kaldırıldı Sakaryaspor Şok da

Sakaryaspor için büyük önem taşıyan A2 Ligi'nin kaldırılması büyük üzüntü yarattı

Türkiye Futbol Federasyonu'nun ani bir kararla A2 Ligi'ni kaldırması herkesi şok etti.

Sakaryaspor 15.07.2012, 14:23
A2 Ligi Kaldırıldı Sakaryaspor Şok da
banner218
Sakaryaspor için büyük önem taşıyan A2 Ligi'nin kaldırılması büyük üzüntü yarattı

Türkiye Futbol Federasyonu'nun ani bir kararla A2 Ligi'ni kaldırması herkesi şok etti. Teknik Direktör Murat bölükbaşı tüm hesapların alt-üst olduğunu söyleyerek "Çok üzgünüz" dedi. TFF'den şok karar Türkiye Futbol Federasyonu A2 Ligi2ni kaldrıma kararı alarak tüm kulüpleri şok etti.

Sessiz sedaszı alınan karar en çok Sakaryaspor'a darbe vurmuş oldu. Transfer yasağı olan ve A2'ye umut bağlayan Sakaryaspor'da A2 Ligi'nin kaldırılmasıyla tüm planlar bozuldu. Teknik Direktör Murat Bölükbaşı başta olmak üzere altyapı hocaları alınan kararın üzüntü verici olduğunu vurguladılar.

'Çok üzgünüz'

Şok eden karar üzerine konuyla ilgili açıklama yapan Teknik Direktör Murat Bölükbaşı bundan sonraki yol haritasını şu cümlelerle ifade etti: "A2 Ligi'nin kaldırılması hepiizmi şok etti. Bu karar bözellikle bizim tüm planlarımızı bozdu. 20 ila 22 yaş grupları açısından A2 Ligi bizim için çok önemliydi. Üzgünüz. Bundan sonra 18 yaş gruplarına ağırlık verilecek. Yeni planlamaları yapacağız" dedi. Oyuncular ne olacak? Sakaryaspor'da şimdi tüm gözler A2 kadrosunda bulunan oyuncuların ne olacağına çevrildi. Bu oyuncuların hiç biri bu sezon Sakaryaspor'da oynamayacak. Mecburen başka takımlara gidecek olan oyuncular için ilimizde bulunan özellikle Bölgesel Lig takımlarının nasıl bir tutum içine gireceği merakla bekleniyor. Öte yandan A2 Ligi'nin kaldırılmasıyla Sakaryaspor bünyesinde bulunan yaklaşık 30 sporcu boşa çıkmış oldu.

 

Kaynak: YeniHaber Gazetesi

banner220
Yorumlar (0)