A-2 Ligi 1." />

A2 Ligi Klasman grubu başlıyor

A-2 Ligi 1.

Sakaryaspor 31.01.2013, 11:44
A2 Ligi Klasman grubu başlıyor

A-2 Ligi 1. Grupta yer alan ve 2. Klasman grubu maçlarına başlayacak olan Sakaryaspor A-2 Takımı yarın saat 13.00’da Erenler Atatürk Stadında Eskişehirspor A-2 Takımı ile ekarşı karşıya gelecek.

 

Daha önceki programda Serdivan Hüseyin Ersin Stadında oynanacağı bildirilen maç Serdivanspor’un  1 maçlığına başka bir sahada oynanmasını isteyen talebi üzerine Türkiye Futbol Federasyonu’na Sakaryaspor’un yaptığı müracaat sonunda Futbol Federasyonu da Sakaryaspor- Eskişehirspor A-2 Karşılaşmasını Erenler Stadında oynatılacağını bildirdi.

HAKEMLER KOCAELİ’DEN

Yarın Erenler Stadında saat 13.00’da başlayacak olan Sakaryaspor- Eskişehirspor A-2 Maçını Kocaeli bölgesi Bölgesel Hakemi Alican Erçelik yönetecek. Erçelik’in yardımcılıklarını ise Doğukan durdağ ile Turgut Özkasapoğlu yapacaklar. 2. Klasman grubu karşılaşmalarına başlayacak olan Sakaryaspor A-2 Takımı grubunda 11 Puanla 8. Sırada yer alıyor. Ligin son sırasbında ise 6 Puanlı Kocaelispor yer alıyor. İkinci klasman grubu maçları sonunda 1. Sırayı alacak takım Play-off maçlarına katılmaya hak kazanacak. Bu grupta Karşıyaka 39 Puanla birinci, Fenerbahçe 38 Puanla ikinci ve rakibimiz Eskişehirspor da 36 Puanla 3. Sırada yer alıyorlar.

Yorumlar (0)