Abdullah Ercan; Kötü goller yedik

Sakaryaspor teknik direktörü Abdullah Ercan yeşil siyahlıların 2-2 berabere kaldığı Uşakspor maçı sonrası basın mensuplarının sorularını yanıtladı.

Sakaryaspor 15.09.2019, 22:56 SporExpres
Abdullah Ercan; Kötü goller yedik

Sakaryaspor teknik direktörü Abdullah Ercan yeşil siyahlıların 2-2 berabere kaldığı Uşakspor maçı sonrası basın mensuplarının sorularını yanıtladı. Abdullah Ercan’ın görevine devam edip etmeyeceği ise şimdiden tartışılmaya başlandı.

KÖTÜ GOLLER

Ligin 3 maçında da çok kötü goller yediklerine değinen Teknik Direktör Abdullah Ercan; ‘’ 3 maçta 6 gol yedik hepsi çok kötü diyebileceğimiz goller ve hepsi duran top organizasyonu. Geri düşünce çevirmek kolay değil ama son saniyede olsa çevirdik. Takım olarak zor bir süreçten geçiyoruz. Maçın başında pozisyonlarımız var ama değerlendiremedik. Ben bugün daha iyi bir oyun sergileyeceğimizi düşünüyordum aslında. Kazanmayı istiyorduk ama olmadı. Yinede son saniyede gelen gol bize moral olacak. Şimdi Tuzla maçına odaklanmaya çalışacağız’’ dedi.

GÖNDERİLEBİLİR

Öte yandan ligde 3 maçta sadece bir puan toplayan Sakaryaspor’da teknik direktör Abdullah Ercan’ın görevine son verileceği konuşulmaya başlandı. Yönetim kurulunun yarın toplanarak hoca ile ilgili kararını vermesi bekleniyor.

Yorumlar (1)
Fanatik 5 yıl önce
Yaaa 2a aydır yaziyorum bu hoca değil bunu bir an once yollayin bu hoca durdugu surece 10 .siraya gidemeyiz