banner212

banner211

Açık ara şampiyonluk istiyoruz!

Sakaryaspor taraftar grubu Tatangalar, kulübün teknik sorumlusu İsmail Ertekin’e açık mektup yayımladı. Sosyal medya hesabından Ertekin’e mesaj gönderen Tatangalar, “Açık ara şampiyonluk istiyoruz” dedi.

Sakaryaspor 01.09.2020, 22:43 01.09.2020, 22:56 UTKU KAYNAR
Açık ara şampiyonluk istiyoruz!
banner218

Yeşil Siyahlı ekibin taraftar grubu Tatangalar, sosyal medya hesaplarında yayımladıkları açık mektup ile Sakaryaspor Teknik Sorumlusu İsmail Ertekin’e bir mesaj gönderdi. “Başarı döngüsünün içinde kalıcı olalım” başlığıyla yer verilen yazıda taraftarlar açık ara şampiyonluk istedi.

Tatangalar, İsmail Hoca’ya böyle mesaj gönderdi:

“Başarısızlığın tarih kitaplarında derin izler bıraktığı gibi, büyük başarıların da bir topluluğu ayaklandırdığı gerçeğini değiştiremeyiz. Dün, bugün, yarın ve daima sloganıyla yaşattığımız bu hareketi gelecek yıllara onurla ve gururla bırakmak istiyoruz.

Sahada, masada oynanan tüm oyunlara karşı tek yürek olur ve savaşırız. Tatangalar, sizin sandığınızdan daha büyük, sizin umduğunuzdan daha güçlüdür. Yaşanan tüm kongrelerin döngüsünün aynı olması yaptığımız açıklamaların öznesidir. Bu paradokstan memleket olarak bıktığımızı ve mütemadiyen her sezon bu kaos ortamından sıyrılmak istediğimizi çoğu kez deklare ettik.

Yapılan transferleri gıpta ile izliyoruz. “Sakaryaspor’un hedefi her zaman Avrupa olmalıdır” gerçeğini şehire yaymalıyız. Bu doğrultuda plan yapılmalı ve bu rutubetli havayı değiştirmeliyiz. Sadece ülkemizde değil, Dünya’da örnek olarak gösterilen sayılı taraftar gruplarından biri olarak bizler kenetlenerek bu sevdayı hak ettiği noktaya getirmeli ve birlik olarak daha da güçlenmeliyiz.

Rakiplerimizi tahkir etmeyen bir anlayışla, korkusuz bir futbol oyunu ortaya koyan Sakaryaspor izlemek hepimizin isteğidir. Bunu başarmak sizin elinizde, sizi yüceltmek bizim sesimizdedir. İzlenilen başarılı transfer politikası için tebriklerimizi sunuyor, taraftarımızdan da birlik olmalarını diliyoruz”

Yorumlar (1)
Türk 54 2 yıl önce
Olur anam diğer takımlar amatör küme takımıydı sen 3.lig takımını iki gol yiyerek zor yeniyorsun ligin vasat takımı olacak olan kırklarelini de ite kaka yen sonra açık ara şampiyonluk istiyorlarmış geçen senede ben dahil kuralar çekilince lokum gibi gruba düştük açık ara şampiyonuz dedik ne oldu kasaba takımı bandırma şampiyon oldu bence takım öyle ahım şahım futbol oynamıyor madem bu kadar masraf yapıldı üç tane daha sağlam adam alın oldumu tam olsun