Adapazarıspor'da İbrahim Aygün sesleri

İbrahim Aygün, başkanlık konusunda net konuştu: Şartlar oluşursa ve 3-4 yıllık bir proje olursa başkanlığa aday olabilirim.

Sakaryaspor 14.05.2019, 18:45 UTKU KAYNAR
Adapazarıspor'da İbrahim Aygün sesleri

Adapazarıspor’un bir önceki kulüp başkanı İbrahim Aygün, Adapazarı Spor Kulübü başkan adaylığı konusunda açıklamalarda bulundu. Şartlar oluştuğu takdirde yeniden aday olabileceğini söyleyen Adapazarıspor’un eski başkanlarından İbrahim Aygün, "Her zaman dile getirdiğim gibi şartlar oluştuğu takdirde Adapazarı Spor Kulübü başkanlığına her zaman adayım." dedi.

‘Teveccüh var’

Aygün, "Söz konusu Adapazarıspor olunca benim ve arkadaşlarım için akan sular durur. Şahsıma karşı gittiğim her yerde “alıyon mu, alıyon mu kulübü” diye herkeste çok büyük bir teveccüh var. Bu nerden kaynaklanıyor? Demek ki arkadaşlar üzerinde iyi bir intibah bırakmışım. Gittiğim her yerde olumlu anlamda bir geri dönüş oluyor. Bu da bizi mutlu ediyor” dedi.

‘Proje olursa varım’

Önlerine bir proje konulduğu takdirde hiçbir fedakarlıktan kaçınmayacağını vurgulayan Aygün, “Proje olursa varım.  3-4 yıllık bir proje olursa, tekrar başkanlığa aday olabilirim.  Canlandıralım derlerse aday olurum. Laf olsun diye başkan olmanın da bir anlamı yok! Beklentim de yok! Böyle bir çalışma olursa girerim. Geçmişte iyi yaptıklarımızı şimdi insanlar daha iyi anlamaya başladılar. İyi şeyler verdik, Adapazarıspor’u yok kabul edemeyiz.”

‘Başkanımız gel derse giderim’

Adapazarı Belediye Başkanlığına seçilen Mutlu Işıksu’nun gelmesiyle Adapazarıspor Kulübünün kabuk değiştireceğini ve ses getirecek çalışmalar içine gireceğini ifade eden İbrahim Aygün, “Mutlu başkanımız gel konuşalım derse seve seve, memnuniyetle giderim. Bir proje önüme konulduğu takdirde görevden kaçmayız. Bugüne kadar yaptıklarımız ortada. Yanıma alacağım yöneticileri de yavaş yavaş belirleme sürecine girdim. Her şey Adapazarıspor için. Şuan beklemedeyim…” ifadelerini kullandı.

Yorumlar (3)
rıfat meriç 5 yıl önce
Adapazarının yeniliğe ihtiyacı var sürekli aynı isimler baskan oluyor. yeni isimler istiyoruz duy sesimizi MUTLU IŞIKSU.
taner teker 5 yıl önce
İbrahim Aygün bence Adapazarında kendini gösterdi. Artık Sakaryaspora başkan olsun sırayla bu işler. Sakaryanon ıhtiyacı var
Başarılı olur 5 yıl önce
Adapazarıspor un genç bir takımla süper amatörden bala yukseldiği sezonda başkandı, bal liginde de devam etti ancak sportif direktörün yanlış transfer politikası nedeniyle ve yanlış sezon başı antremanları ile takım 1 puan farkla karasusporun altında küme düştü . bu durumda başkanın yapacak bişeyi yok ben tekrardan karakterli bir ekip kurup başarılı olacağına inanıyorum