banner212

banner211

Akademi Liginde haftanın programı

Coca Cola Gelişim liginde yer alan takımlarımızdın U-14-15 ve U-16’ların bu haftaki rakibi İstanbulspor. Sakaryaspor U-14 ve U-15 Takımlarımız Cumartesi günü İstanbul Küçükçekmece Halkalı Etap Stadında İstanbulspor’un konuğu olacaklar.

Sakaryaspor 24.03.2016, 16:27 15.12.2016, 00:18 UTKU KAYNAR
Akademi Liginde haftanın programı
banner218
 Coca Cola Gelişim liginde yer alan takımlarımızdın U-14-15 ve U-16’ların bu haftaki rakibi İstanbulspor. Sakaryaspor U-14 ve U-15 Takımlarımız Cumartesi günü İstanbul Küçükçekmece Halkalı Etap Stadında İstanbulspor’un konuğu olacaklar. Sakaryaspor U-16 takımı da yine Cumartesi günü saat 12.30’da Ekrem Karaberberoğlu Alt yapı tesislerinde İstanbulspor U-16 Takımı ile karşılaşacak.

 

27 Mart Pazar günü ise Ekrem Karaberberoğlu Alt yapı tesislerinde saat 12.00’da Sakaryaspor- Gölcükspor U-17 Karşılaşması ve aynı stadta saat 14.00’da ligin bitimine 4 Hafta kala şampiyonluğunu garantileyen Sakaryaspor U-19 Takımı Düzcespor U-19 takımını konuk edecek.

 

HAFTANIN PROGRAMI :

26 MART 2016 CUMARTESİ

Halkalı Etap Stadı                          12.30     İstanbulspor- Sakaryaspor U-14

      “        “       “                             14.30     İstanbulspor- Sakaryaspor U-15

Ekrem Karaberberoğlu alt yapı      12.30     Sakaryaspor-İstanbulspor U-16

27 MART 2016 PAZAR

Ekrem Karaberberoğlu Alt yapı     12.00  Sakaryaspor-Gölcükspor  U-17

    “               “                 “      “       14.00  Sakaryaspor- Düzcespor  U-19

U-14’LER

                                                        O G B M A Y AV P

1.YEŞİL BURSA A.Ş.                   23 16 5 2 57 18 39 53

2.SAKARYASPOR A.Ş.               23 17 2 4 48 22 26 53

3.BALIKESİRSPOR                     23 14 3 6 65 36 29 45

4.KARTALSPOR                          23 14 3 6 43 19

 U-15’LER

                                                       O G B M A Y AV P

1.İNEGÖLSPOR                          23 14 8 1 66 15 51 50

2.KOCAELİ BİRLİK SPOR        23 14 7 2 52 24 28 49

3.SAKARYASPOR A.Ş.             23 13 5 5 51 22 29 44

U-16’LAR

                                                      O G B M A Y AV P

1.İNEGÖLSPOR                         23 15 5 3 44 20 24 50

2.BALIKESİRSPOR                   23 14 7 2 54 25 29 49

3.KARTALSPOR                        23 14 6 3 52 20 32 48

4.SAKARYASPOR A.Ş.             23 11 8 4 41 23 18 41

 U-17’LER

                                                      O G B M A Y AV P

1.İNEGÖLSPOR                         20 14 4 2 37 16 21 46

2.DARDANELSPOR A.Ş.          19 14 1 4 54 15 39 43

3.BURSA NİLÜFERSPOR         20 10 3 7 32 25 7 33

4.KOCAELİ BİRLİK SPOR       19 9 3 7 32 27 5 30

5.SAKARYASPOR A.Ş.            19 8 2 9 32 32 0 26

--------------------------------------------------------------------------------------------

U-19’LAR

                                                       O G B M A Y AV P

1.SAKARYASPOR A.Ş.              24 17 3 4 68 29 39 54

2.KOCAELİ BİRLİK SPOR         24 14 5 5 54 29 25 47

3.ZONGULDAK KÖMÜRSPOR 24 12 4 8 43 40 3 40

banner220
Yorumlar (0)