banner212

banner211

Akademi Sakaryaspor, genel kurulu yapıldı

Akademi Sakaryaspor Derneği 1. Olağan genel kurulu SATSO toplantı salonunda yapıldı

Sakaryaspor 29.06.2019, 20:21 30.06.2019, 12:27 UTKU KAYNAR
Akademi Sakaryaspor, genel kurulu yapıldı
banner218

2018 Yılında kurulan Akademi Sakaryaspor derneği birinci olağan genel kurulu bugün yapıldı. Sakaryaspor için bir çok sosyal proje hazırlayan Akademi Sakaryaspor Derneği’nin SATSO toplantı salonda yapılan genel kurulunda başkanlığa Yusuf Hacıoğulları seçildi.

 Genel kurulda bir konuşma yapan başkan Yusuf Hacıoğullar; “Katılım gösteren, destek veren, projelerde emek veren tüm arkadaşlarıma, büyüklerime ve kardeşlerime teşekkür ediyorum.  Yönetim olarak asli görevimiz, Akademi Sakaryaspor'un gösterdiği girişimci ruhu sürekli beslemek ve projelerimiz için uygun özgür ortam sağlamaktır.

Ayrıca şehir kültürü, camia olabilmek, toplumsal bilinç gibi noktalara hizmet eden projelerin, anlamlı karşılık bulabilmeleri için bunları idrak edebilen, güçlü genç kitle ve liderler yetiştirmek en önemli katkımız olmalı. 

İş birliği içinde çalışan güçlü proje gruplarına; bütçe, ekipman, uygun ortam ve ağ destekleri vererek koordinasyonu üst seviyeye çıkarmak amacındayız. 

Tüm bunları yaparken aldığı sorumluluğu bilen ve taşıyan aynı zamanda sürekli hesap verme sorumluluğunu kaldırabilecek çevik bir yönetim oluşturduk. Bu çerçevede yolumuza devam edeceğiz.” ifadelerini kullandı.

*1. Dönem Yönetim Kurulu*

Yusuf Hacıoğulları *Başkan*

Ali Seba

Alpay Alev

Batuhan Severcan

Cem Kapankaya

Emre Baş

Eray Şık

Kaan Çatak

Mete Ocaklı 

Oğuz Binkanat

Uğur Özen

Yusuf Yılmaz 

*Denetleme Kurulu*

Atilla Yıldırımalp 

Cihat Gökdemir 

Faruk Sınır 

Fuat Saltık 

Nüvit Sipahier

Serkan Açıldı

banner220
Yorumlar (0)