banner212

banner211

Akgün Altuğ'dan Basketbol Sitemi

Sakarya Ticaret Odası Başkanı Akgün Altuğ basın mensupları ile bir araya geldiği toplantıda spor gündemine dair açıklamalarda bulundu. Akgün Altuğ kapanan Basketbol takımı ile ilgili sitem etti.

Sakaryaspor 24.07.2019, 14:34 24.07.2019, 16:27 UTKU KAYNAR
Akgün Altuğ'dan Basketbol Sitemi
banner218

Sakarya Ticaret Odası Başkanı Akgün Altuğ basın mensupları ile bir araya geldiği toplantıda spor gündemine dair açıklamalarda bulundu.

24 Temmuz Basın bayramı nedeni ile Sakarya’da faaliyet gösteren yerel basın mensupları ile bir araya gelen SATSO Başkanı  Akgün Altuğ, sporla ilgili açıklamalarda bulundu.  Altuğ, “Biz SATSO olarak Sakaryaspor’a resmi bir destek veremiyoruz. Yönetim kurulu üyesi arkadaşlarımızla kendi cebimizden destek olmaya çalıştık. İhtiyaç halinde yine destek oluruz. Ancak Sakarya’da futbolun dışında da spor alanları var. ‘’ dedi.

SAKARYASPOR KIYASLAMASI

‘’Sakarya Büyükşehir Belediye Basketbol takımının daha önce yönetiminde yer aldım. Geçen yıl takım maddi olarak zora düştü. 350bin TL paraya ihtiyaç vardı. Herkese gittim, ancak bu parayı toplayamadım. Sakaryaspor için 1-1.5milyona ihtiyaç olduğunda bir gecede toplanabiliyor; Süper Lig’de oynayan, Avrupa kupalarında oynamış basketbol takımı için 350bin TL toplanamıyor. Aynı şekilde kadın voleybol takımımız ekonomik sebeplerle kapatıldı. Spor sadece futbol değildir. Bu alanlara da destek olmalıyız” şeklinde konuştu.

Yorumlar (0)