Akgün Altuğ'dan Sakaryaspor sahip çıkalım vurgusu

SATSO Başkanı Akgün Altuğ, Sakaryaspor kongresi öncesinde sosyal medya hesabından çağrıda bulundu. Altuğ, " Bir milyonluk Sakaryamızı, Sakaryaspor'unun yanında olmaya davet ediyorum. Bu takım bizim markamız" dedi.

Sakaryaspor 13.08.2020, 12:18 UTKU KAYNAR
Akgün Altuğ'dan Sakaryaspor sahip çıkalım vurgusu


Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası (SATSO) Yönetim Kurulu Başkanı Akgün Altuğ, Pazar günü yapılacak olan Sakaryaspor kongresi öncesinde sosyal medya hesabından açıklamada bulundu.

Geçtiğimiz günlerde Sakaryaspor’un hisselerinin %49’unu almak isteyen İstanbullu iş insanı Uğur Akkuş’a da göndermede bulunan Altuğ,  "Bu şehir takımına destek olacak güce sahiptir. Bir milyonluk Sakaryamızı, Sakaryaspor'unun yanında olmaya davet ediyorum. Bu takım bizim markamız" ifadelerine yer verdi.

Yorumlar (3)
Recep 4 yıl önce
Bu takım dün kurulmadı destek çıksaydınız ya şimdi birileri talip oluyor sesiniz çıkıyor sizler bu kafayla giderseniz biz 2 lig te aynı yerde sayarız tek gerçek Sakaryaspor
Serkan 4 yıl önce
Para yoksa hiç bir şey yok. Bir kez de böyle olsun. Millet kendi derdine düşmüş. Para en önemli mevzu.
Sakarya 4 yıl önce
Akgün Altuğ bu güne kadar nerdeydiniz adam geliyorum Sakaryaspor Başkan adayıyım diyor ondan sonra bütün Sakarya diyor biz takım arkasındayız Bursa daki finalde nerdeydiniz 35 kişi ağlaya ağlaya Sakarya’ya geldi şimdi kalmışsınız şöyle böyle diyorsunuz yeter artık bırakın her kongreden önce kimseden ses yok bir kişi çıkıyor ben hazırım Sakaryaspor İçin sonra herkes takım sahip çıkıyor cumhur genç Başkan olduğu zaman neden cumhur başkana destek olmadınız cumhur abi bu şehirin abi olarak kadı o bize yeter