Altuğ'dan Sakaryaspor açıklaması

SATSO Başkanı Akgün Altuğ 24 Temmuz Gazeteciler ve Basın Bayramı münasebetiyle Reisoğlu Düğün Salonu'nda basınla kahvaltıda buluştu. Gündeme dair değerlendirmelerde bulunan Başkan Altuğ, Sakaryaspor ile ilgili açıklamalarda bulundu.

Sakaryaspor 25.07.2022, 16:07 25.07.2022, 21:39
Altuğ'dan Sakaryaspor açıklaması

SATSO Başkanı Akgün Altuğ 24 Temmuz Gazeteciler ve Basın Bayramı nedeni ile basınla buluştu. Basın Mensuplarının sorularını yanıtlayan Başkan Altuğ, Sakaryaspor ile ilgili açıklamalarda bulundu.
YANLIŞ ANLAŞILDI
Halk54 genel yayın yönetmeni Hüseyin Cumalı’nın sorusu üzerine Geçtiğimiz yıl Sakaryaspor ile ilgili yaptığı açıklamaların yanlış anlaşıldığını söyleyen Akgün Altuğ, "Sakaryaspor son derece güzel bir şekilde lig çıktı. İnşallah Birinci Lig'den de Süper Lig'e çıkar. Benim geçen seneki sözüm tamamen yanlış anlaşıldı. Daha önceki istikrarsız yönetimlereydi sözüm. Mevcut yönetimde takır takır götürdü zaten. Sakarya'nın sosyal hayatına renk getirecektir" ifadelerini kullandı.

AKGÜN ALTUĞ NE DEMİŞTİ?
SATO Başkanı Akgün Altuğ geçtiğimiz yıl yaptığı açıklamalarda şu ifadeleri kullanmıştı:

"Ekrem başkan bir gece aradı, nasıl çözeriz ne yaparız diye. Sen destek veriyorsan biz de vereceğiz dedim. Ama bütün mali işlere biz bakacağız. Kendim kadar güvendiğim Doğan Çatalbaş'ı koyduk. Sezon bitti maalesef olmadı çok ciddi paralar harcadık. Artık biz bu işin bir yerinde olmayacağız.
Sakaryaspor maddi problemlerini göze almayan kişi başa gelmesin. Bu işi SATSO bütçesinden karşılamadık ben ve yönetim kurulu cebinden verdik. Artık senelerdir herkes kendi cebinden bir şeyler yapıyor. Artık biz bu işten bıktık. Göze almayan kimse bu işin başına gelmesin. Senelerdir para veriyorum. Bazıları öyle böyle diyor ama ben makbuzları çıkartıp gösteririm"

Yorumlar (0)