banner212

banner211

Altyapı'dan Galatasaray'a bir hediye daha

Emircan Seçgin’den sonra Galatasaray Azat Tarım’ı da bedelsiz kadroya katmaya çalışıyor!

Sakaryaspor 13.09.2018, 12:24 13.09.2018, 15:13 UTKU KAYNAR
Altyapı'dan Galatasaray'a bir hediye daha
banner218

Sakaryaspor altyapısının başarılı oyuncuları A takıma çıkmadan başka kulüplere gönderilmeye çalışılıyor. Emircan Seçgin’den sonra Galatasaray Azat Tarım’ı da bedelsiz kadroya katmaya çalışıyor!
 
Sakaryaspor ile Galatasaray arasında oynanan hazırlık maçının ardından yönetim sezon başında Emircan Seçgin’i Galatasaray’a göndermişti. Sakaryaspor altyapısına gözünü diken sarı-kırmızılı kulüp şimdi de Azat Tarım’ı istiyor. Sakaryapor U14 takımında gösterdiği performans ile Milli Takım aday kadrosuna davet edilen Azat Tarım’ın geçtiğimiz günlerde Galatasaray altyapısıyla denenmek için idmanlara çıktığı öğrenildi.  

Başkan Cevat Ekşi, Sarıyer maçı öncesinde takıma verilen kahvaltıda bir genç oyuncuyu daha Galatasaray’a verebileceklerini söylemişti. Başkan’ın bu açıklamalarının ardından Galatasaray’ın istediği oyuncunun Azat olduğu ortaya çıktı. Sakaryaspor gençlerinin A takıma çıkmadan başka kulüplere gönderilmesi kafalarda soru işareti bırakıyor. Gelecek vaat eden oyuncuların başında gelen Azat’ın Galatasaray’a bedelsiz verilip verilmeyeceği merakla bekleniyor.  

Yorumlar (0)