banner212

banner211

Altyapı takımlarından Toçoğlu'na ziyaret

2017-2018 sezonunu Sakarya şampiyonu olarak tamamlayan  Sakaryaspor U11, U12 ve U13 takımlarını Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu'nu ziyaret etti.

Sakaryaspor 06.09.2018, 18:18 UTKU KAYNAR
Altyapı takımlarından Toçoğlu'na ziyaret

Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu, Sakaryaspor Altyapı Takımları ve Sakaryaspor Yönetimi ile bir araya geldi. Başkanlık makamında gerçekleştirilen ziyarette Kulüp Başkanı Cevat Ekşi, Teknik Direktör Ahmet Yıldırım, Altyapı Koordinatörü Tamer İlaçan, Altyapı Takımlarının Teknik Sorumluları, Akademi Ligi’ni şampiyon olarak tamamlayan U-11, U-12, U-13 takımları ve diğer altyapı takımlarının oyuncuları yer aldı.

FUTBOLCU ORDUSU

Sakaryaspor Altyapı Genel Koordinatörü Tamer İlaçan, “U-11 takımımız tek maç mağlubiyetle, U-12 ve U-13 takımlarımız ise namağlup bir şekilde 2017-2018 sezonunu Sakarya şampiyonu olarak tamamladılar. 200 lisanslı oyuncumuzla şehrimizi tüm liglerde başarıyla temsil etmek istiyoruz” derken; Sakaryaspor Teknik Direktörü Ahmet Yıldırım, “Şampiyon olan altyapı takımlarını tebrik ediyor, başarılar diliyorum” dedi. Sakaryapor Kulüp Başkanı Cevat Ekşi ise; “Sakaryasporumuzun profesyonel takımına gösterdiğimiz özeni altyapı takımımıza da göstermeye gayret ediyoruz. Sakaryaspor altyapısında kaliteli futbolcular yetiştirmek istiyoruz. Başkanımız Zeki Toçoğlu’na destekleri dolayısıyla teşekkür ediyoruz” ifadelerini kullandı.

BAŞARI DEVAM EDECEK

Başkan Toçoğlu, “Altyapıdan sorumlu tüm ekibi ve oyuncularımızı elde ettikleri başarılardan dolayı kutluyorum. Ekrem Karaberberoğlu Altyapı Tesisleri’ni inşa ederek, Sakaryasporumuzun altyapı sorumluluğunu üstlendik. Sporcularımızın başarılı sonuçlar elde etmesi de bizleri ayrıca gururlandırıyor, sevindiriyor. Spor ahlakını ön planda tutan, çalışmalarını aksatmadan sürdüren takımlarımıza nice şampiyonluklar diliyorum” dedi.

Yorumlar (0)