Altyapıda Sorun Yok

Geçtiğimiz sezon başında Sakarya Büyükşehir belediyesi’nin himayesine giren Sakaryaspor alt yapısının başına getirilen Genel Koordinatör Tamer İlaçan ve grup Teknik sorumluları bir sezonu geride bıraktılar.

Sakaryaspor 25.05.2013, 17:44
Altyapıda Sorun Yok

Geçtiğimiz sezon başında Sakarya Büyükşehir belediyesi’nin himayesine giren Sakaryaspor alt yapısının başına getirilen Genel Koordinatör Tamer İlaçan ve grup Teknik sorumluları bir sezonu geride bıraktılar. Zaman zaman aksaklıklar yaşasalar da U-16  Takımının başarısı alt yapının sevinç kaynağı oldu.

 

Sakaryaspor A-2 Takımı ise git-gel’lerle yaşadığı sezonu 2. Klasman grubunda son maçlarda üst üste aldığı galibiyetlerle kapamayı başardı. Şimdilerde önümüzdeki sezon yapılacaklarla ilgili programı hazırlayan Alt yapı Genel Koordinatörü Tamer İlaçan ve ekibi halen devam eden yaz spor okulları ile meşguller. Önümüzdeki sezonda kimin hangi yaş grubuna bakıp bakmayacağı da henüz belli olmadı. Alt yapı kendi arasında yapacağı toplantı ile bunları yeniden gözden geçirecek gibi görünüyor. Sonuç olarak şu an için alt yapıda asayiş berkemal demek doğru olur.

Yorumlar (0)