banner212

banner211

Altyapıda Tokat İddiası

Kocaelispor ile Sakaryaspor U16 takımı arasında oynanan maçın ardından Altyapı Genel Koordinatörü Tamer İlaçan’ın genç oyuncu Görkem Aktaş’a soyunma odasında tokat attığı iddia edildi.

Sakaryaspor 06.03.2018, 14:36 06.03.2018, 14:40 UTKU KAYNAR
Altyapıda Tokat İddiası
Kocaelispor ile Sakaryaspor U16 takımı arasında oynanan maçın ardından Altyapı Genel Koordinatörü Tamer İlaçan’ın genç oyuncu Görkem Aktaş’a soyunma odasında tokat attığı iddia edildi.
 
Sakaryaspor U16 takımı ile Kocaelispor U16 takımı arasında deplasmanda oynanan maçın ardından skandal bir olay yaşandı. Edinilen bilgilere göre Sakaryaspor’da Görkem Aktaş, soyunma odasına giderken Kocaelispor tribünlerden gelen tepkilere formasındaki armayı öperek karşılık verdi. Bu harekete sinirlenen Altyapı Genel Koordinatörü Tamer İlaçan’ın genç oyuncuya soyunma odasında tokat attığı iddia edildi.


Altyapı Genel Koordinatörü Tamer İlaçan’ın genç oyuncuyu tokatlaması bazı sporcu velilerini harekete geçirdi. Bir sporcu velisi İlaçan’ı bu kötü davranışı nedeniyle TFF’yi arayarak şikayet etmek istedi.  TFF yetkilisi yaşanan olayı şikayet dilekçe ile federasyona göndermelerini talep etti. U16 takımında yaşandığı iddia edilen olayla ilgili Tamer İlaçan’ın açıklama yapıp yapmayacağı merakla bekleniyor. 


Yorumlar (8)
Taraftar 5 yıl önce
Bu hoca Hale’n görevinin başında ve alt yapıdaki yalakaları ile birlikte beraber bu olayı çıkaranı bulacağım diye tehdit ler savuran lisansını yırtacağım bedelini ödetecegim diye görevinin basında devam etmekte Sakaryaspor yönetimini Büyükşehir Belediye başkanımızı bu konu ile ilgili derhal göreve davet ediyorum bu kişiyi derhal görevine son verilmesini bekliyoruz aksi takdirde bu konu suan da tff federasyonu ve spor bakanlığına gitmiştir 16 yasında bir çocuğu sahanın ortasında uyarmış herkesin gözü önünde tokatlayarak uyarmak ne demek sporda şiddet yasası olan bir ülkede alt yapısında görev alan bi hoca şiddet uyguluyor ve Hale’n görevinin başında cezasız
Necati 5 yıl önce
Direk istifa ve ceza
Adapazar 5 yıl önce
Sonra neden sakaryaspor da iş yok harcayın gençleri...
TATANGA54 5 yıl önce
bu altyapıyla bu hocalarla biraz zor be hiç birşey olmaz daha gencecik yaştaki cocuga tokat atmak nedir yazık günah
5454 5 yıl önce
Böyle bisey olamaz.... Rezalet... Ne olursa olsun çocuk dövülmez... Bu adamın en ağır şekilde ceza alması lazım.
İsimsiz 5 yıl önce
Sakaryaspor armasını öpen bi çocuğu döven Recep uncuoğlu sayesinde alt yapı koordinatörü yapan Tamer ilacan derhal kovulmalı
Ahmet selvi 5 yıl önce
Altyapı hocaları derhal değişmeli Allah aşkına a takıma kaç oyuncu kazandırdılar a takım hocası başarısız olunca gidiyor bunlar neden başarısız olunca gitmiyor anlamış değilim
Bir Dost 5 yıl önce
Siyasi gücü ile orada barınan bu şahıs derhal kovulmalıdır.Her ne olursa olsun o yaştaki ergenlik çağındaki bir çocuğa böyle bir hareket yapılamaz.Cezasız kalmamalı.Kaç oyuncu kazandırdın senelerdir a takıma.Tamer İlaçan İSTİFA !!!