banner212

banner211

ANTALYA'DA GÜÇ DEPOLUYORUZ

Sakaryaspor, TFF 2.Lig’in ikinci yarısı için hazırlıklarını Antalya kampında sürdürüyor. Y

Sakaryaspor 24.12.2019, 14:19 UTKU KAYNAR
ANTALYA'DA GÜÇ DEPOLUYORUZ
banner218

Sakaryaspor, TFF 2.Lig’in ikinci yarısı için hazırlıklarını Antalya kampında sürdürüyor. Yeşil Siyahlılar günde çift antrenman yapıyor. Ligin ikinci yarısında yeniden şampiyonluk yarışına dahil olmak için umutlarını artıran Sakaryaspor, 11 Ocak’ta başlayacak lig için hazırlıklarına Antalya Side’de devam ediyor. Side Starlight Otel’de kamp yapan temsilcimizi Teknik Direktör Şaban Yıldırım yönetiminde günde çift antrenman yaparak güç depoluyor.

SABAH SALONDA

Henüz takıma dış transferde katılan oyuncu olmazken yeşil siyahlılarda sakat veya eksik olmaksızın hazırlıklar devam ediyor. Temsilcimiz dün sabah antrenmanında fitness salonunda yaptığı çalışma ile tamamladı. Kuvvet ve kondisyon çalışması yapan yeşil siyahlılarda moraller oldukça yerinde

GENÇLERDEN TAKVİYE

Dün itibari ile çalışmalarını  21 kişi ile sürdüren Sakaryaspor’da beklenen transferlerin gerçekleşmemesi üzerine Teknik Direktör Şaban Yıldırım, genç oyuncularında kampa katılmasını istedi. Yeşil Siyahlıların altyapı oyuncularından Tuğrul Cem Sayar, Barış Uzun, Ensar Kolat ve Fatih Balata’nın da katılması ile kamp kadrosu 25’e çıktı.

TEMPO YÜKSEK

Akşam antrenmanını otel sahasında gerçekleştiren temsilcimizde çalışma temposu her geçen gün yükseliyor. Perşembe günü Sancaktepe Belediyespor ile ilk hazırlık maçını oynayacak olan yeşil siyahlılarda bu maça kadar antrenman temposunun artarak devam etmesi bekleniyor

İYİ DEĞERLENDİRECEĞİZ

Sakaryaspor teknik direktörü Şaban Yıldırım, ‘’Sezon başında bir arada kamp geçiremeyen futbolculardan oluşan takımımızı ikinci yarıya daha iyi hazırlamaya çalışacağız. Daha güçlü daha hazır bir takım haline gelmek için devre arasını en iyi şekilde değerlendirip eksiklerimizi tamamlayacağız’’ dedi.

Yorumlar (0)