Arifiye'de Ayyıldız Heyecanı

Arifiye Ayyıldız Gençlik ve Spor Kulübü’nde diploma töreni heyecanı yaşandı. Bir üst kuşağa terfi eden karatecilerin yanı sıra katılım diplomalarını alan jimnastik, aerobik, plates branşı sporcularının sevinci görülmeye değerdi.

Sakaryaspor 08.03.2024, 09:34 UTKU KAYNAR
Arifiye'de Ayyıldız Heyecanı

Diploma törenleri

Arifiye Ayyıldız Gençlik ve Spor Kulübü şubat dönemi karate kuşak terfi töreni ve jimnastik, aerobik, plates branşları diploma törenini gerçekleştirildi. Arifiye kültür merkezi konferans salonunda yapılan törene başta sporcular olmak üzere aileler atrenörler sporcu yakınları ve sporseverler katıldı. Genç sporcuların diplomalarını birer birer aldığı diploma töreninde aileleri de en az onlar kadar heyecanlıydı.

Katılım oldukça genişti

Sporcular diplomalarını programa katılan Arifiye Belediye Başkanı İsmail Karakullukcu, Sakarya Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu (SASKF) Başkanı Yaşar Zımba, Sakarya Gençlik ve Spor İl Müdürü Nevzat İnanç, Avrupa ve Dünya Hakem Kurulu üyesi Uğur Kobaş, Taekwondo Milli Takım Antrenörü Davut Cengiz, Karate Milli Takım Antrenörleri Nurkan Kayacık, Tekvando Milli Takım Antrenörü Seydi Gökpınar ve Sakarya İl Karate hakemlerinin ellerinden aldı.

‘Teşekkür ediyorum’

Kulüp Yetkilisi Tayfun Kobaş programa katılan protokol mensuplarına ve konferans salonunu dolduran Arifiye halkına teşekkür etti. Kobaş ayrıca “Kulubümüzün değerli eğitmenlerine değerli emekleri için çok teşekkür ediyorum. 110 sporcunun belge aldığı programımıza katılan bu anlamlı gecede bizleri yalnız bırakmayan tüm misafirlerimize teşekkür ederiz.” dedi. Programda sporcuların gösterileri de büyük alkış aldı.

Yorumlar (0)